Çatalca Koltuk Yıkama

Koltuk, kanepe ve sandalye günlük yaşantımızda sürekli olarak temas ederek kullandığımız eşyalar arasındadır. Günlük yaşantımızda sürekli olarak kullandığımızdan dolayı bu eşyaların temizliğine dikkat edilmelidir.

Koltuk yıkama alanında deterjan ve temizlik malzemelerinin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ancak bu deterjan ve temizlik malzemeleri her halı türüne ve lekeye uygun olmadığı için ve hangisinin daha iyi etki göstererek derinlemesine temizleyeceği bilinmediği için koltuk yıkama firmalarına başvurulmaktadır. Atlantis 34 halı yıkama olarak sizlerin ihtiyaçlarını halı, stor perde, yorgan ve battaniye, koltuk yıkama alanlarında karşılamaktayız.

Koltuk temizliği yapılırken kullanılacak deterjan son derece önemlidir. Kullanılan deterjan lekeleri çıkaramayabilir, lekeyi koltuğun derinlerine saklayabilir veya deterjan kumaşta kalabilir. Bu durumlarda hem koltuğunuz tam anlamıyla yıkanmamış olur hem de koltuk yüzeyinde kalan deterjan leke yaparak sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bu sebeple koltuk yıkama alanında tecrübeli ve profesyonel kişilerce yapılmalıdır.

Koltuk yıkama işlemi öncesinde koltuklar evin müsait bir köşesine çekilerek çevredeki eşyaların herhangi bir zarar görmemesi sağlanır. Bu sayede ekip arkadaşlarımıza da çalışma alanı açılmış olur. Sonrasında koltuğunuzun derinliklerinde bulunan kirlerin çıkartılması için yüksek emiş gücüne sahip makineleri kullanmaktayız. Koltuğunuzun üzerinde bulunan lekeleri çıkartacak özel karışımları kullanarak koltuğunuza herhangi bir zarar vermekten kaçınıyoruz. Koltuğunuzda bulunan lekeleri de çıkarttıktan sonra uygun deterjan su ile birlikte koltuğa püskürtülerek sonrasında makine yardımıyla fırça ile yayılması sağlanır. Yayılan deterjanlı su koltuğun derinliklerindeki kir, bakteri ve mikropları yumuşatmaktadır. Bu sayede koltuk yıkama işlemi kolayca yapılabilmektedir.

Koltukta bulunan deterjanlı su yüksek emiş gücüne sahip makineler yardımıyla çekilerek temizlik işleminin derinlemesine yapılması için temiz su püskürtülerek çekilmektedir. Bu sayede koltuklarınız ilk gün ki kadar temiz görünecektir.

Son olarak ekip arkadaşlarımız odanın hava almasını sağlayarak koltuğun kurumasını sağlayacaktır. Kuruma işlemi koltuk kumaşına bağlı olarak ortalama olarak 3 – 4 saat arasında sürmektedir. Koltuk yıkama hizmetimizden herhangi bir şekilde memnun kalmazsanız iletişime geçerek sebebini bizlere bildirmenizi istiyor ve bu geri dönüşler sayesinde her geçen gün gelişmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı