Çatalca Halı Yıkama

Çatalca semtinde oturmakta olan müşterilerimiz halı yıkama konusunda uzmanlaştığımızı bilerek Atlantis 34 olarak bizi tercih etmektedir.

Yer çekiminin etkisiyle havada bulunan toz parçacıkları, dökülen kırıntılar halılarınıza konarak kirlenmesine sebep olur. Toz parçacıkları halınızın dibine çökerek temizlenmesi zor hale gelir. Ayaklarımızın ve çoraplarımızın altına yapışan toz parçacıkları diğer halılara da yayılarak evin kısa sürede kirlenmesine sebep olmaktadır.

İnsanlar evlerinde yer olmadığı, zamanı olmadığı ve temizlemesi zor olduğu gibi sebeplerle halı yıkama konusunda alanında tecrübeli ve profesyonel firmalar aramaktadırlar. Atlantis 34 halı yıkama olarak halılarınızı büyük bir titizlik içerisinde son teknoloji yıkama makineleri yardımıyla yıkayarak renk solması, desen bozukluğu gibi sorunların oluşmasını ortadan kaldırıyoruz.

Halılarınızı ücretsiz servis aracı ile evinizin kapısından teslim alarak 3 gün gibi kısa bir sürede tam anlamıyla yıkayarak sizlere geri getirmekteyiz. Firmamızda 10-12 kişilik alanında tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile halılarınıza gereken özeni göstererek son teknoloji makineler yardımıyla daha kaliteli bir temizlik sunmanın garantisini veriyoruz. Firmamızın sahip olduğu 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanları sayesinde halılarınızı tam zamanında kurutuyoruz.

Halı yıkama işlemine geçmeden önce halınızda bulunan lekelere ve halınızın türüne göre ayırarak hangi temizlik malzemelerinin ve hangi makinelerin kullanılacağına alanında tecrübeli kişiler yardımıyla karar verilir. Burada halı türüne ve kullanılacak temizlik malzemesine dikkat edilmezse halınızın dokusu ve rengi zarar görmektedir. Bu konuda müşterilerimizi mağdur etmemek adına halı yıkama işlemine son derece dikkat ediyoruz.

Halı yıkama işlemine geçilmeden önce içerisinde bulunan toz parçacıklarından kurtulmak gerekir. Bu konuda titreşimli makineler kullanarak toz parçacıklarının tam anlamıyla çıkartılması sağlanır ve yüksek emiş gücüne sahip makinemiz ile çıkartılan parçacıklar temizlenir. Halınıza uygun şampuanlar kullanılarak halınızdaki kirleri çıkartarak halınızın herhangi bir zarar görmemesine dikkat etmekteyiz. Bu konuda dikkat edilmezse halınızda hem renk solmaları olur hem de halınızı uzun süre boyunca kullanamazsınız. Sizlere bu konuda halınızı uzun süre boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmenizi garanti ediyoruz.

Atlantis 34 halı yıkama olarak 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanlarında halınızı zamanında kurutarak sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Halınız kuruduktan sonra tecrübeli ekip arkadaşlarımız yardımıyla son kontrolleri yapılarak paketlenerek sizlere teslim etmeye hazır hale getirilir. Son olarak sizlerle görüşerek size en uygun gün ve saati belirleyerek halılarınızı ücretsiz şekilde kapınıza kadar getirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı