Büyükçekmece Yorgan ve Battaniye Yıkama

büyükçekmece yorgan ve battaniye yıkama

Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama olarak sizlere 2006 beri verdiğimiz hizmete Büyükçekmece de devam ediyoruz. Evlerinizde kullandığınız her türlü yorgan ve battaniye çeşitlerini alıyoruz ilk önce kirlerinin kendini bırakmasını sağlıyoruz ve daha sonra var olan kirlere müdahale ederek kirlerden arınmasını sağlıyoruz.

Endüstri tipte çamaşır makineleri yardımı ile yapılan yorgan ve battaniye yıkama işleminde toz ve kir bulaşmaması için kapalı özel kurutma odalarımızda veya 1500metrekare açık alan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırıldıktan sonra son kontrolleri 12-15 kişilik ekiplerimizce yapıldıktan sonra ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Sıradan yıkamacılarda olduğu gibi bizler yorgan ve battaniyelerinizi Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama olarak asla yerde yıkamamaktayız.

Bu iş için özel olarak üretilmiş yorgan ve battaniye yıkama şampuanlarıyla yıkanıp durulanır. Bu şampuanlar kesinlikle gerekli onayları almak zorundadırlar sağlık açısından bu yüzden bizler şirket olarak TSE damgalı ürünleri kullanmaya özen göstermekteyiz. Dezenfekte edilen yorgan ve battaniyeler daha sonra kapalı kurutma bölgesinde kurutulup paketlenip sizlere teslimat gerçekleştirilmektedir.

Yorgan ve battaniyelerinizi asla ucuza veya hangi şampuanı kullandığı belirsiz olan sıradan yorgan ve battaniye yıkamacılara kesinlikle vermeyiniz.

Yerlerde yıkanan yorgan ve battaniyeler, yerde ne kadar iyi yıkanmış ve temiz görünse dahi gerekli temiz ortamı sağlamadığı amacı ile sizlere sağlık konusunda olumsuzluklar yaratabilir.

Bu olumsuzluklardan kurtulmak isterseniz bizler Büyükçekmece ilçemizde her türlü mahallemize ücretsiz servis sağlamaktayız. Yorgan ve battaniyeleriniz 2006 beri ciddiyet içerisinde yıkanıp sizlere geri döner. Bu tecrübemizi sizlere borç bilip sizlerin yorgan ve battaniyelerinize göstermeniz gereken temizliği ne olduğu belirsiz markalara değil de Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama olarak bizlere vermenizi rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı