Büyükçekmece Stor Perde Yıkama

Büyükçekmece de hizmet veren firmamız Atlantis 34 stor perde yıkama sizlere 13 senedir en güzel hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır. Bu gurur sadece bizlerin değil sizlerin ve sizlerin mutluluğunu da temsil etmektedir. Sizlere 12-15 kişilik profesyonel ekiplerimizce hizmet vermekteyiz. Bu ekiplerimiz özel testlerden geçtikten sonra ekibimize dahil olur ve bu profesyonel ekiplerimiz temizliklerde ve yıkamalarda önemli rol oynar. Lekenin veya perdenin türüne göre nasıl bir stor perde yıkama işlemi gerektiğine karar veren ekibimiz bu işte kesinlikle memnuniyetsizlik kabul edemez bu yüzden işlerini kesinlikle şansa bırakmaz. Acemi kişilerde oluşturulan kadrolarda farklı yıkama yöntemleri bulunmamaktadır.

Sırası ile uygulanan işlemler;

  • Öncelikle bizlerle iletişimi sağlayıp perdelerinizi nereden almamız gerektiğini öğreniyoruz.
  • Ücretsiz servisimiz ile sizleri bekletmeden stor perdelerinizi dikkatlice alıyoruz ve isim karışıklığı olmaması adına etiketimizi yapıştırıyoruz.
  • Tesislerimize getirilen perdeleriniz dikkatlice kontrol edilip ekibimiz tarafından ne tür fırça ve teknikle yıkanacağı belirleniyor.
  • Belirlenen yöntemlerin yanında stor perde yıkama işlemlerinde büyük rol oynayan temizleyici malzemeler de kullanılmaktadır. Bu malzemelerimiz kesinlikle doğal olmak zorundadır biz müşterilerimizin sağlığı konusunda dikkatlice davranmaktayız.
  • Stor perde yıkama ve temizleme işlemlerine başlayan ekibimiz ve makinalarımız ile perdeleriniz güvenli şekilde yıkanmaya başlamaktadır.
  • Perdeleriniz yıkandıktan sonra geniş bir kurutma alanında kurutulması lazım.

(Ezilip büzülerek ufak ve dar alanlarda kurutmaya bırakılan perdeleriniz katlanma izi ve kurutma da sağlıklı bir kurutmadan uzak bir şekilde kurutulmaktadır.)

  • Kurutma alanlarımız temiz olup ezme ve katlama olayları olmadan doğal bir şekilde kurutulmaya bırakılmaktadır.
  • Kurutulan ve stor perde yıkama işlemi tamamen biten perdeleriniz son bir kez kontrol edilerek kalan kalıcı iz ve lekeler var ise tekrar yıkama işlemine alınıp özel leke çıkarıcı malzemeler kullanılır.

Paketlenmeye hazır perdeleriniz müşterilerimiz aranarak bilgilendirilir ve ücretsiz şekilde servisimiz ile evlerinize kadar gelerek perdelerinizi takarız. Stor perde yıkama işlemi böylelikle son bulur bundan sonraki yıkama işlemleri için bizi tercih etmenizi bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı