Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Beylikdüzü semtinde bulunan veya bu semte hizmet veren birçok koltuk yıkama firması bulunmaktadır. Atlantis 34 halı yıkama olarak bu firmalardan farkımız sizlere daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmak adına bu alandaki teknolojik ve temizlik malzemelerinde gerçekleşen yenilikleri takip ederek uygulamamızdır.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber koltuk yıkama sektörü de bundan etkilendi ve koltuk derinliklerinde kirleri koltuğa herhangi bir zarar vermeden çıkaran makineler ortaya çıktı. Bu sayede ev, ofis gibi yerlerde bulunan koltuk ve kanepe gibi eşyalarınızı yerinde tam anlamıyla temizleme imkânı sunabilme olanağımız oldu. Aynı şekilde deterjan sektöründe kir ve lekeleri koltuğa herhangi bir zarar vermeden çıkartan deterjanlar sürekli olarak geliştirilerek çıkartılmaktadır. Bu ikiliyi beraber takip ederek en uygun şekilde koltuk yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Çocuğunuz veya eşiniz dışarıdan üstü kirlenmiş halde eve geldi ve koltuğa oturarak kirletti. Veya yiyecek ve içecek koltuğunuza döküldü ve elinize deterjanlı bez alarak temizlemeye çalıştınız. Oluşan leke doğru deterjanlar kullanılmadığı zaman temizlenmeyerek iyice yayılabilmektedir ya da deterjanın hiçbir etki etmediğini görebilirsiniz. Bir diğer durumda ise leke dışarıdan bakıldığında kayboldu ancak bu lekeyi koltuğunuzun derinliklerine ulaştırmış oldunuz. Bu gibi durumlarda koltuğunuzu yıkatmak için bizlere ulaştınız.

Atlantis 34 halı yıkama olarak sizlerin sağlığını düşünerek ve lekeleri çıkartacak deterjan seçimini yaparak koltuğunuzu tam anlamıyla temizlemekteyiz. Koltuk yıkama alanında yılların tecrübesiyle ekip arkadaşlarımızı bilgilendiriyoruz ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için uğraşıyoruz.

Koltuk yıkama ilk olarak koltuğun içerisinde bulunan tozların alınması ile ilerlemektedir. Koltuk içerisindeki tozlar alındıktan sonra deterjanlı su püskürtülerek leke ve kirler yumuşatılır. Yumuşayan kir ve lekeler vakumlu makine kullanılarak çekildikten sonra temiz su koltuğa püskürtülür. Bu sayede koltuk yıkama işlemi tam anlamıyla uygulanmış olacaktır. Ekip arkadaşlarımız tarafından halı türüne ve hava durumuna göre kuruma süresi konusunda bilgilendirildikten sonra koltuklarınızı içiniz rahat edecek şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı