Büyükçekmece Halı Yıkama

Atlantis 34 halı yıkama olarak 2006 yılından itibaren halı yıkama sektöründe %100 müşteri memnuniyeti gayesiyle hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece semtinde bulunan müşterilerimizin ücretsiz olarak kapılarına kadar gelerek halılarını teslim alıp yıkamaktayız.

Halılarınız kirli görünüyor ve özel gününüz mü var? Misafirlerinize evinizi tertemiz göstermek mi istiyorsunuz? Çocuğunuzun halıda bulunan bakterilerden dolayı hasta olmamasını mı istiyorsunuz? Büyükçekmece ve Avrupa yakasında ki birçok semtte Atlantis 34 halı yıkama olarak alanında profesyonel 10-12 kişilik ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Halılarınızı yıkatmak isteyip bizlerle iletişime geçtiğinizde size en uygun gün ve saati belirleyip ücretsiz servis aracı ile kapınıza kadar gelerek halılarınızı alıyoruz. Aldığımız halıları 3 gün içerisinde yıkayıp kurulayarak teslim etmekteyiz. Emin ellere verdiği halılarınız firmamıza getirilerek leke ve tür kontrolü yapıldıktan sonra birbirlerinden ayrılarak ilk işleme başlanır.

Halı yıkamada ilk işlem temizliğin tam anlamıyla yapılması açısından halınızın içerisine yerleşmiş olan toz parçacıklarının çıkartılmasıdır. Bu işlemi dakikada 15.000’ e yakın titreşim uygulayabilen bilgisayar programlı makineler yardımıyla yapmaktayız. Bu sayede halınızın içerisindeki en ufak toz parçacıkları bile kolayca çıkartılmaktadır. Ön yıkama işlemine geçilmeden önce çıkartılan toz parçacıklarının vakumlu makine yardımıyla alınması gerekmektedir. Bu işlemden sonra halınız ön yıkama işlemine alınarak derinlere inmeden yüzeysel bir temizlik yapılır.

Ön yıkama işlemi biten halınız derinlemesine yıkanmak üzere ana yıkama aşamasına alınır. Ana halı yıkama aşamasında en ince detayına kadar temizlenen halılarınızda herhangi bir renk solması, iz ve leke oluşumu, desen ve yapısında bozukluk olmaması için son teknoloji makineler yardımıyla halılarınızı yıkamaktayız. Detaylı halı yıkama işleminden sonra su sıkma makinesi yardımıyla suyu çıkartıldıktan sonra kurutma işlemine uygun hale getirilir.

Atlantis 34 halı yıkama olarak 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanlarında halılarınızın herhangi bir zarar görmemesine dikkat edilerek kurutulmaktadır. Kurumuş olan halılarınız son olarak tecrübeli kişiler tarafından incelenerek son kontrolleri yapılır. Kontrolleri tamamlanan halılarınız tam olarak yıkanmış ve temiz kokar hale getirilmiş olur ve paketlenir. Teslim edilmeye hazır hale getirilen halılarınız sizlerle iletişime geçilerek en uygun gün belirlenerek yine ücretsiz bir şekilde kapınıza kadar getirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı