Beylikdüzü Yorgan ve Battaniye Yıkama

beylikdüzü hali yikama

Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama Beylikdüzünde hizmete girmiştir bu semtimizde her mahalle de fark etmeksizin ücretsiz şekilde yorgan ve battaniyeleriniz alınarak fabrikalarımıza getirilir.

Yorgan ve battaniyelerin temizliği çok önemlidir bunları günlük hayatta sıkça saatlerce kullanmaktayız. Günde en az bir insanın yorgan ve battaniye teması 6 saattir bu süre zarfında yorgan ve battaniyelerinizde bulunan bakterilerin sizler ile etkileşime geçmesi çok doğaldır bu durumda yorgan ve battaniye yıkama işleminin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır. Yılda en az 3 kez yıkanması gereken yorgan ve battaniyeleriniz sandığınız kadar temiz olmayabilirler.

Bu yıkama işlemini ev de sıradan makinelerde veya elde yıkamak doğru değildir. Bu sıradan yıkamacılara da verilmesi uygun değildir çünkü yıkama yöntemleri basit olmak ile birlikte ucuz onaysız deterjanlar kullanılarak temizlenen yorgan ve battaniyelerinizin üzerinde veya içerisinde kanserojen madde ve bakteriler kalabilir.

Bu yüzden Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama olarak Beylikdüzü’nde sizleri bu sıradan yıkamacılardan veya elde yıkamalara karşı korumaktayız. Bizler 2006 yılından beri profesyonel kadromuz ile tecrübemiz ile bu senelere kadar gelmiş bulunmaktayız ucuz ve sıradan ürünler yerine maliyeti yüksek onayları alınmış ürünler tercih etmekteyiz. Bu durumda fiyatlarımız buna rağmen gayet uygundur sizlerin sağlığı bizler için gerçekten çok önemlidir.

Yorgan ve battaniyeleriniz ekiplerimizce kontrol edilerek son işlemlere kadar kontrol altında temizlik işlemlerinden geçer ve tamamen kirden arınmış bir şekilde hafif nemli olarak kurutma alanlarımıza gider.

Burada bu alanlarda tamamen doğal olmak ile birlikte dışarıdan veya yerlerden gelebilecek her türlü toz ve kirden uzak durulmaktadır. Sıradan yerlerde yorgan ve battaniye yıkama işlemleri sonrasında sokaklarda kurutulur ve sizlere parfüm sıkılarak verilir.

Bizler de bu durum yoktur 1500 metrekare alanda bu işlemleri gerçekleştirip sizlerin isteği doğrultusunda 3 gün içerisinde sizlerle buluşturmaktayız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı