Beylikdüzü ve Esenyurt Overlok

beylikdüzü overlok

Atlantis overlok olarak İstanbul’da çoğu semtlerde olduğu gibi Beylikdüzü ilçemizde ve Büyükçekmece ilçemiz de hizmetimize tecrübemiz ile devam etmekteyiz. Bizler bu hizmeti 2006’ dan beri devam ettirmekteyiz asla şikayetçi olmadık ve daima müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak 13 sene geçirerek bu dönemlere kadar geldik. Bizler 13 yıllık serüvenimizde asla geri adım atmayarak sürekli öğrenerek buralara kadar gelerek bu tecrübeyi edindik. Özel olarak kurduğumuz belirli testlerden geçen ekiplerimiz ile şu zamana kadar müşterilerimizden aldığımız bütün işlerin üstesinden gelerek bu başarılara imza attık.

Overlok işlemi en basit olarak halı yolluk ve halıfleks kenarlarına uygulanan ve bu eşyalarımızın kenarlarında ortaya çıkan saçak ve iplik parçalarını ortadan kaldırmaktır. Bu işlemler için özellikle overlok makinası gerekmektedir.

Firmamız Beylikdüzü ve Esenyurt da overlok işlemi yapmaktadır. Overlok yapılamayan kumaşların kenarları saçak haline gelir ve zamanla halılarınızın görüntüsünden rahatsız olabilirsiniz hatta bir süre sonra kullanılmayacak hallere dönüşebilir. Zamanla overlok yapılamayan kenarlar da saçaklar meydana gelebilir. Bu yüzden yeni alınan veya evinizde uzun süredir bulunan halılarınıza overlok işlemi yapılmalıdır. Bu işlemden dolayı halılarınız uzun ömürlü olur.

Overlok işleminde kullanılacak olan halının kenarları düzgünce kesilir. Ardından kumaşın üzerine katlayarak düzgün bir biçimde kapatılır. Özel tam otomatik makine ile dikiş işlemi başlatılır. Bu işlemlerden sonra halılarınızın kenarları ilk günden daha dayanıklı olur.

Bu işlemleri elle de yapılabilir fakat el ile yapılan dikişler halılarınızı pek tutmaz makine ile el yapımı overlok işlemleri birbirlerinden çok farklıdır ve profesyonelce yapılan overlok işlemleri halılarınızın sağlığı açısından çok önemlidir.

Overlok işlemi bazen büyük arabaların arkasına kurulan makinalar ile bazen de halılarınızın evinizden alınıp şirketlere götürülerek daha da güvenilir bir şekilde yapılarak aynı şekilde ücretsiz olarak evlerinize kadar overlok yapılmış bir şekilde getirilmektedir.

2006’ dan beri süre gelen overlok yapımı halılarınızın ilk günden daha sağlam ve daha güzel görünmesine neden olur saçaklarınızı görmekten sıkıldıysanız overlok yapımı için bizlerle iletişime geçerek sizlerin ve evlerinizin mutluluğuna ortak olmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı