Beylikdüzü Stor Perde Yıkama

Atlantis 34 stor perde yıkama siz müşterilerimize tam tamına 13 senedir hizmet vermektedir. Bu hizmetimize İstanbul’un en yerleşik kentlerimizden birisi olan Beylikdüzü kentimizde devam etmektedir. Beylikdüzü’ nde genel anlamda stor perde kullanımı son zamanlarda kesinlikle büyük bir artış göstererek neredeyse tül perde kullanımının fazlasıyla önüne geçmiş bulunmaktadır. Bu durumda bu perdeleri emanet edeceğiniz şirketinde önemi çok büyüktür.

Bizler stor perde yıkama işini 2006 başlattık ve hala devam etmekteyiz. Özelliklerine göre testlere katılım sağlayıp başarıya ulaşan elemanlarımız ile bir kadro oluşturarak büyüyerek devam ediyoruz bu büyüme oranı bizlere daha da çok müşteri memnuniyetine sebebiyet vermektedir bu da bizi çok mutlu etmektedir.

Atlantis 34 stor perde yıkama olarak Beylikdüzü semtinde bulunan evinize kadar geliyoruz. Ücretsiz servis ve ücretsiz sökme ve temizlikten sonra takma servisimiz ile profesyonel bir yıkama işlemi sizlere sunmaktayız.

Perdeleriniz evlerinizden veya iş yerlerinizden alınarak tesislerimize getirilerek türüne uygun stor perde yıkama işlemi gerçekleştirilir. Son teknoloji makinalarımız ile yıkama başlar bu uygulamaları durulama işlemi takip eder.

Sıradan firmalarda kullanılan makine ve dandik fırçalar perdelerinize zarar verebilir. Bu fırçalar perdelerinizin eskisinden daha eski bir hale gelmesine neden olabilir daha çabuk tahriş ve yırtılmalar gerçekleşebilir. Bizler Atlantis 34 stor perde yıkama olarak yıkama işlemini titizlik ile yapıldıktan sonra kurulama işlemine başlarız. Bu kurutma işleminde 1500 metrekare alana sahibiz ve alanın geniş olması durumundan dolayı kurutmalarımız daha doğal olmak ile birlikte perdeleriniz asla katlanmaz. Sizin sağlığınız için elimizden gelen her türlü desteği ve titizliği göstermekteyiz.

Ücretsiz servisimiz ile pakete hazır olan perdeleriniz evlerinize kadar gelerek ve evin hiçbir yerine zarar vermeden takılır. Müşterilerimizin diğer yıkama hizmetlerinde olduğu gibi stor perde yıkama hizmetimizde de bizleri tercih etmesi tesadüf değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı