Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Koltuklar odaları şekillendiren eşyalardan birisidir. Bu yüzden de odalarda dikkat çekici bir noktadır. Her ne kadar dikkat çekici olsa da sürekli olarak kullanıldığı ve derin iç yapısı sayesinde kirler için gözde noktalardan birisi haline gelmektedir.

Atlantis 34 halı yıkama 2006 yılından itibaren müşterilerinin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Koltuk yıkama alanında da çalışan firmamız sahip olduğu tecrübeli ekip arkadaşları ve teknolojik makineler yardımıyla sizlere hizmet vermektedir.

Koltuklar yüzeyindeki kumaşın türüne göre ayrılmaktadır. Her türe uygun olan deterjanları kullanarak koltuklarınıza zarar vermeden en etkili şekilde koltuk yıkama hizmetimizi sunmaktayız. Bu alanda deterjanlar sürekli olarak geliştiği için bu gelişmeleri de yakından takip ederek yaptığımız yıkamalarda kullanmaktayız. Piyasadaki deterjanları insan sağlığına etkisini araştırarak kullanmaktayız. Çünkü insan sağlığı her şeyin önünde gelmektedir.

Koltuk yıkama işlemini kısa su şekilde anlatabiliriz. Öncelikle sizler bizimle iletişime geçerek aklınıza takılan hususları sorarak bilgi aldıktan sonra size uygun olan gün ve saat belirlenir. Belirlenen saatte tecrübeli ekip arkadaşlarımızı koltuk yıkama makineleriyle kapınızda olacaktır. İlk olarak koltuklarınız çalışma alanı uygun olacak şekilde ev içerisinde bir yere taşınır. Taşıma esnasında koltuklarınızın ve çevredeki eşyaların zarar görmemesi sağlanır.

Koltuklarınız taşındıktan sonra içerisindeki toz parçacıkları yüksek emiş gücüne sahip vakumlu makinelerimiz yardımıyla çıkartılır. Koltuk türüne uygun olan ve insan sağlığını olumsuz etkilemeyecek deterjan seçimi yapılarak su ile birlikte koltuğa püskürtülür. Koltuk yıkama işleminde deterjan en önemli husustur. Koltuk üzerinde makine yardımıyla fırçalama işlemi yapılarak deterjanlı suyun tüm bölgelere yayılması ve koltuk derinliklerindeki kir ve lekelerin yumuşatılması sağlanır.

Deterjan yardımıyla yumuşamış olan kir ve lekeler yüksek emiş gücüne sahip vakumlu makineler yardımıyla çekilir. Koltuk yıkama işleminin tam anlamıyla tamamlanması için temiz su koltuk yüzeyine püskürtülerek çekilir. Bu sayede koltuk yıkama işlemi tam anlamıyla sona ermiş olur ve kuruma işlemine geçilir. Kuruma işlemi havanın durumuna ve koltuğun yüzeyindeki kumaşın türüne göre ortalama olarak 3 – 4 saat arasında sürmektedir. Koltuklar havalandırılırken odadaki pencerelerin açılması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı