Beylikdüzü Halı Yıkama

beylikdüzü hali yikama

Beylikdüzü semtine halı yıkama konusunda yıllardır %100 müşteri memnuniyeti sunmak amacıyla ilerlemekteyiz. Atlantis 34 ismiyle halı yıkama konusunda markalaşarak son teknolojileri firmamızda kullanmayı amaç edindik.

Beylikdüzü semtinde insanlar halılarını yıkatmak istediklerinde halılarının zarar görmemesini isterler. Müşterilerimizin bu kaygısını gidermek için halı yıkama alanında çıkan son teknolojileri takip ediyoruz. Firmamızda eksik gördüğümüz veya daha kaliteli bir temizlik işlemi sunan bir makine ile karşılaştığımızda müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak için sahip olduğumuz makineleri yeniliyoruz.

Atlantis 34 olarak sizlerle görüşerek halı yıkama hizmeti için size en uygun gün ve saati belirleyerek ücretsiz olarak kapınıza kadar gelerek halılarınızı teslim alıyoruz. Teslim aldığımız halılarınızı firmamıza getirerek üzerinde bulunan kir, leke gibi temizlenmesi gereken alanları belirleyerek tüm lekeleri tam anlamıyla temizlemekteyiz.

Alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımız halınızın ölçütlerini alarak aldığı ölçüleri bilgisayara giriyor. Makine aldığı ölçüte göre halının içerisindeki toz parçacıklarını çıkarmak için titreşim uyguluyor. Titreşim yardımıyla halının içerisindeki kirler kolayca çıkartılmaktadır. Bu sayede tam anlamıyla titiz bir çalışma yürütülmüş ve halı yıkama işlemi sonunda oluşan temizliği arttırılmış olur.

Titreşimli makine yardımıyla yüzeye çıkarılan kirler ön yıkama aşamasında temizlenerek halının yüzeysel temizliği tamamlanır. Ön yıkama aşaması tamamlandıktan sonra ince temizlik yapılması için ana yıkama aşamasına geçilir. Ana halı yıkama aşamasında kullanılan özel deterjanlar ve yumuşatıcılar yardımıyla halınız tam anlamıyla yıkanmış olur.

Yıkanan halılarınız üzerinde bulunan fazla suyun atılmasıyla yani durulama aşaması tamamlandıktan sonra kurutma aşamasına geçilir. Atlantis 34 olarak açık ve kapalı olarak toplamda 1500 M2’ lik kurutma alanlarına sahibiz. Bu alanlarda halılarınız kurutulup son kontrolleri yapıldıktan sonra teslim etmeye hazır hale getirilmektedir.

Halılarınızda herhangi bir renk solması, iz ve leke oluşması, kötü koku kalması söz konusu değildir.

Atlantis 34 olarak müşterilerimize 3 gün içerisinde teslim edecek şekilde Beylikdüzü Halı Yıkama hizmetimizi sunuyor ve tam anlamıyla kurutuyoruz. Eğer siz de halı yıkatma konusunda sıkıntıdan uzak bir hizmet arayışındaysanız, en kısa zamanda bizimle iletişime geçin. Teslim edilecek olan halılarınız sizlerle görüşülerek uygun gün ve saat alınarak ücretsiz olarak kapınıza kadar getirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı