Beşiktaş ve Beyoğlu Yorgan ve Battaniye Yıkama

beşiktaş overlok

Yorgan ve battaniyeler ısınmak amacıyla üzerimize örttüğümüz eşyalardır. Vücudumuzla direkt teması olduğundan temiz tutulması oldukça önemlidir. Atlantis 34 halı yıkama fabrikamız 2006 yılında kurulduğu günde bugüne yorgan ve battaniye yıkama hizmeti de bulunuyor ve bu hizmeti son teknoloji makineler yardımıyla yapıyoruz.

Yorgan ve battaniye yıkama işleminde türe dikkat edilmesi gerekmektedir. Yün, silikon, pamuk, elyaf… gibi türleri bulunan yorgan ve battaniyeler için farklı yıkama işlemleri vardır ve farklı deterjanların kullanılması gereklidir.

Yorgan ve battaniye yıkama aşamaları genel olarak şu şekilde sıralanır.

  1. Ekip arkadaşlarımız ücretsiz servisimizle kapınızdan yorgan ve battaniyeleri alarak fabrikamıza getirir.
  2. Fabrikamızda türlerine göre ayrılan yorgan ve battaniyeler yıkama makinelerine yerleştirilir.
  3. Yıkama makinelerinde öncelikle ön yıkama işlemi başlatılır ve sadece su ile yıkama yapılarak kaba kirlerin temizlenmesi sağlanır.
  4. Ardından ana yıkama işleminde yorgan ve battaniye türüne dikkat edilerek uygun sıcaklık ayarı yapılır ve uygun deterjan makineye yerleştirilir. Burada sıcaklık ayarı türe uygun olarak yapılmazsa yıkama işleminde hatalar meydana gelecektir.
  5. Ana yıkama işlemi bittikten sonra durulama aşamasına geçilir ve temiz su ile deterjan kalıntıları temizlenir.
  6. Son olarak sıkma işlemi uygulanan yorgan ve battaniyeleriniz kurutma alanlarımızda kurutularak teslim edilmeye hazır hale getirilir.
  7. 3 günlük süreç içerisinde tamamlanan yorgan ve battaniye yıkama hizmetimiz sonucunda ücretsiz servis aracımızla ekip arkadaşlarımız tarafından yorgan ve battaniyeleriniz kapınıza kadar getirilmektedir.

Beşiktaş ve Beyoğlu halkı olarak yorgan ve battaniye yıkama hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı