Beşiktaş ve Beyoğlu Stor Perde Yıkama

Evlerimize farklı bir dekoratif görüntü ve kullanım kolaylığı sağlayan stor perdeler ülkemizde günden güne daha fazla kullanılmaya başlamıştır. Stor perdeler eskiden otel ve ofis gibi ortamlarda kullanılıyordu. Ancak güneşlik gerektirmemesi ve sunduğu kullanım kolaylığı yüzünden evlerimizde de yaygınlaşmaya başlamıştır. Normal perdeler çamaşır makinelerinde kolaylıkla yıkanabiliyordu. Stor perde yıkama işlemi ise sahip olduğu yapı sebebiyle farklı şekilde yıkanması gerekmektedir.

Atlantis 34 halı yıkama olarak Beşiktaş ve Beyoğlu semtlerine de sunduğumuz stor perde yıkama hizmetimiz 13 yıllık tecrübemiz ile %100 müşteri memnuniyeti ve tam anlamıyla temizlik imkanı sunmaktadır.

Stor perde yıkama hizmetimizde evinize gelerek stor perde mekanizmasını sabitlendiği yerden söküyor ve fabrikamızda yıkamak üzere götürüyoruz. Yıkama işlemlerinde stor perdenin katlanmış şekilde tutulmaması oldukça önemlidir. Sebebi ise stor perde yıkama işlemi sırasında katlanmış alanların iz bırakmasıdır. Kimse böyle bir hatayı göz ardı edemez. Bunun yanı sıra kullanılan makinenin stor perde kumaşına zarar vermemesi gerekmektedir.

Sahip olduğumuz tecrübeler sayesinde bu gibi dikkat edilmesi gereken noktaları biliyoruz ve işimizi dikkatli bir şekilde tamamlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı