Beşiktaş ve Beyoğlu Overlok

beşiktaş overlok

Beşiktaş ve Beyoğlu semtlerinde bulunan müşterilerimiz halı yıkama hizmetimizden faydalanırken overlok hizmetimizden de yararlanabiliyorlar. Atlantis 34 halı yıkama olarak sunduğumuz bu overlok hizmeti sayesinde sökülen halılarınızı tamir ediyoruz.

Overlok Nedir?

Overlok işlemi zamanla halı ve kilim gibi ev eşyalarının kenarlarında oluşan ipliklerin sökülmesi sonucu bu kenarların tamir edilmesi işlemidir.

Halı yıkama hizmetimizde kenarları sökülmüş halılar varsa kısa bir overlok işlemi sonunda bu sökülmeleri gideriyor ve sizlere daha kaliteli hizmet sunuyoruz. Halı kenarlarında oluşan iplik sökülmelerine overlok yapılmadığı sürece ipliklerde oluşan sökülme durmayacaktır. Hiç kimse halısının böyle bir sebeple yıpranıp gitmesine müsaade etmez. Ki kısa sürede uygulanacak olan bir çözüm yolu varken neden evlerinizi süsleyen halılarınız kötü bir görünüme sahip olsun ki?

Overlok işlemi sökülen kenardan kesilen parçanın altına sabitlenerek dikilmesi ve kenarının düzeltilmesi ile yapılmaktadır. Halınızdan ya ufak bir parça feda edeceksiniz veya sürekli olarak sökülerek dağılmasını izleyeceksiniz.

Atlantis 34 halı yıkama olarak Beşiktaş ve Beyoğlu semtlerinde bulunan müşterilerimizin yüzlerini verdiğimiz hizmetler sonucu güldürmeyi her zaman başardık. Overlok işlemi içinde başarmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı