Beşiktaş ve Beyoğlu Koltuk Yıkama

Atlantis 34 halı yıkama olarak Beşiktaş ve Beyoğlu semtlerinde bulunan müşterilerimiz için koltuk yıkama hizmeti de sunuyoruz. Koltukların hijyenik olmasını ve temiz görünmesini yaptığımız yıkama işlemleri ile sağlamaktayız.

Koltuklar günlük yaşantımızda dinlenme ve bekleme amaçlarıyla kullanılmaktadır. Evimizde kullandığımız koltuklarda bazen yemek lekesi bazen de üzerimizde bulunan lekelerin bulaşması ile kirlenmektedir. Bu sebeplerle koltuk yıkama işlemi zamanla tekrarlı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ancak koltuk yıkama işlemi evlerde deterjanlı bezle silerek yapılan yıkama ile tam anlamıyla yapılamamaktadır. Bu şekilde yapılan yıkama işlemleri kirleri kumaşın içine itiyor, yüzeysel olarak temizlenmiş gibi görünse de aslında bakteriler için uygun yaşam ortamı oluşturuluyor.

Beşiktaş ve Beyoğlu semtlerinde koltuk yıkama alanında 13 yıllık tecrübemizi ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızı ortaya koyuyor, hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Yer ve mekan fark etmeksizin koltuk yıkama işlemlerini yerinde yapıyoruz. Leke ve koltuk kumaşına uygun olarak kullandığımız deterjanlar yardımıyla her türlü lekenin üstesinden geliyoruz. Bunu yaparken kullandığımız son teknoloji makinelerle koltuk yüzeyine herhangi bir zarar vermiyoruz.

Atlantis 34 halı yıkama olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı