Beşiktaş ve Beyoğlu Halı Yıkama

Halılar geçmişten günümüze Orta Asya ve Türkleri temsil eden simgelerden biridir. Bunun sebebi ilk halıların bu milletler tarafından kullanılmasındandır. Halılar günümüzde evleri şık gösterdiği gibi zeminde sıcak bir hissiyat yaratmasıdır.

Halılar bu derece öne çıktığı için halı yıkama işlemi de günden güne etkisini arttırmaktadır. Günden güne gelişen ve değişen halı yapısı yıkama işlemlerinde kullanılan makinelerin değişmesini de zorunlu kılmıştır. Atlantis 34 halı yıkama fabrikamızda sizlere daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla teknolojideki son gelişmeleri takip ediyor ve firmamıza katıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin memnuniyeti sayesinde her geçen gün daha da ileriye gidecek, gelişecek ve adımızı duyuracağız.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

İlk olarak bizlerle iletişime geçerek size uygun olan en kısa zaman belirlenir. Ekip arkadaşlarımız belirlene günde kapınıza gelerek halılarınızı teslim alır ve bundan sonra halınız bizlere emanet edilmiş olur. Başına gelebilecek olan her türlü zarar tarafımızca karşılanacaktır. Ancak ekip arkadaşlarımız işlerini severek ve dikkatli şekilde yaptığı için halınıza herhangi bir zarar gelmeyecektir.

Bilgisayar programlı son teknoloji halı yıkama makineleri ile ilk olarak titreşim uygulayarak çalışan ve halının içerisinde bulunan kir ve toz parçacıklarını çıkartır. Bu adımdan sonra halılar ön yıkama işlemine alınır. Halının yüzeyinde bulunan lekeler bu aşamada temizlenir ve ana yıkama işlemine geçilir. Halı yıkama işlemlerinde ana yıkama aşaması kullanılan makineler, deterjan gibi kriterlere bağlı olarak önem arz etmektedir. Bu aşamada ekip arkadaşlarımız halı yıkama makinelerini takip ederek halınızın zarar görmeden yıkanmasını sağlamaktadır.

Ana halı yıkama işleminde halının derinliklerine kadar temizlik yapılarak halılar tam anlamıyla temizlenmiş olur. Durulama ve kurutma işlemleri sonrasında tecrübeli ekip arkadaşlarımızca yapılan son kontroller sonrasında halılar paketlenerek teslim edilmeye hazır hale getirilir. Halınızı ücretsiz servisimiz ile kapınıza kadar getirerek sizlere teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı