Bayrampaşa ve Küçükçekmece Overlok

küçükçekmece overlok

Overlok işleminde Bayrampaşa ve Küçükçekmece semtlerinde hizmet veren firmamız en hızlı şekilde makina yardımıyla gerçekleştirmektedir. Evimizde sıkça kullandığımız eşyalar arasında yer alan halı, kilim ve yollukların kenarlarında bulunan ipliklenmeler ve sökülmeler overlok işlemi ile önlenebilir. Eşyalara düzgün bir görünüm vermenin yanı sıra dayanıklılık da verir. Bu sayede sevdiğiniz eşyalarınızı daha uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Overlok işleminde makina tercih etmek size büyük ölçüde zamandan kazandıracaktır. Ekip arkadaşlarımız ev ve ofisinizden teslim aldığı eşyaları fabrikamıza getirir. Fabrikamızdaki makinalarda hızlı ve düzgün bir şekilde overlok işlemi yapılır. İşlem sırasında kullanılan iplikler halılarınızın rengine uyum sağlayacak tondadır.

Aynı zamanda küçültmek veya bölmek istediğiniz halı, kilim ve halıfleksleriniz de kesilip overlok çekilir. Bu sayede istediğiniz ölçüde halılara sahip olabilirsiniz. Overlok işlemlerinizde en birçok renk tonunda en kaliteli iplik ve kumaşlar kullanmaktayız. Overlok yaparken dikimi sık yapıp kumaş ve ipliklerin açılmamasını garanti etmekteyiz. Hızlı ve kaliteli olarak yapılan overlok işleminin ardından eşyalar sahiplerine ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı