Bayrampaşa Stor Perde Yıkama

Bayrampaşa Koltuk Yıkama

Firmamız Bayrampaşa stor perde yıkamada tecrübesi ve kalitesi ile hizmet vermektedir. Kültürümüzün ve yaşam alanımızın bir parçası olan perdeler yılda en az iki defa yıkanmalıdır. Sade ve şık görüntüsü ile stor perdelerin temizliği diğer perdelere kıyasla daha zordur. Hassas ve ütülenemez kumaşa sahip olduğu için stor perde yıkama ve kurutma aşamalarına dikkat edilmelidir. Tecrübeli ekiplerimiz stor perdenizi özenle yıkamaktadır.

Bayrampaşa’nın her noktasına gelerek stor perdeleriniz teslim alınır. Fabrikaya gelen perdeleriniz kumaş cinsine göre ayrılır ve etiketlenir. Üzerinde bulunan kir, toz ve yabancı cisimler temizlenir. Bu sayede stor perde yıkama işlemleri yapılırken leke oluşmaz. Yıkama öncesi leke tespiti yapılarak uygun deterjan ve makina ayarı belirlenir. Perdeleriniz yumuşak uçlu kumaşa zarar vermeyen makinalarda temizlenir. Ardından atık su ve deterjan kalıntıları durulanır.

Stor perdelerinize hiçbir şekilde sıkma ve kurutma işlemi uygulanmaz. Durulanan perdeleriniz sıkılmadan fabrikamızın kurutma odalarında doğal yöntemler ile kurutulur. Bu sayede perde kumaşınız zarar görmeden temizlenmiş olur.

Kuruyan perdeleriniz en geç 3 gün içerisinde teslim edilir ve montajı yapılır. Stor perde yıkama hizmetimizden sizlerde yararlanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı