Bayrampaşa Koltuk Yıkama

Bayrampaşa Koltuk Yıkama

Bayrampaşa ilçesinde koltuk yıkama firması olarak 2006 yılında kurulmuş bir firmayız. Tam profesyonel bir ekip ile ve tam otomatik makineler ile çalışmaktayız. Profesyonel ekibimiz 13-15 kişiliktir.

Bayrampaşa koltuk yıkama hizmeti veren diğer firmalara göre kullandığımız kimyasallar ve malzemeler ile her zaman hep bir adım daha önde olmuştur. Bayrampaşa bölgesinde koltuk yıkama hizmeti vermekte olan birçok firma var fakat bizim diğer firmalardan farkımız var. Bayrampaşa’da koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz yüzlerce müşterimiz bizim en büyük destekçimiz ve referansımızdır. İstanbul ‘un en eski ve güzide semtlerinden biri olan Bayrampaşa ilçesinde yıllardır Atlantis 34 halı yıkama adı altında koltuk yıkama ve temizleme hizmeti veren bir firmayız. Sizlere layık bir hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Elle koltuk silme bildiğiniz gibi hem zahmetli hem de yıkayanlar için sağlıksızdır. Bayrampaşa koltuk yıkama ekibi olarak profesyonel makineler aracılığıyla silme işlemi bittikten sonra vakumlama işlemi yaparak kire yapışmış kimyasalları makinemize çeker ayrıca koltuğun bütün kirlerini çekmiş ve koltukların daha kısa sürede kurumasını sağlamış oluruz. Koltuklarınızın yapısı ve rengine göre yıkama şampuanları ve deterjanlar kullanmaktayız.

Koltuk yıkama işlemi evlerimizin refahı için ciddiye alınması gereken bir konudur ve işte tam da bu yüzden firmamız en doğru adres.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı