Bayrampaşa Halı Yıkama

Bayrampaşa Halı Yıkama olarak 2006 yılından beri hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekip ve son teknolojiye uygun otomatik makinelerimiz bulunmaktadır. Halılarınızın kurutması için açık ve kapalı kurutma alanlarımız da mevcuttur.

Bayrampaşa ilçemiz İstanbul’un yerleşik olarak kalabalık ilçelerinden bir tanesi olduğundan dolayı halı yıkama talepleri daha fazla olabiliyor ve bu yüzden biz güçlü ve yeterli personel sayımızla profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan bütün soruları verdiğimiz kusursuz hizmet ile cevaplamış bulunmaktayız ve siz değerli müşterilerimiz için emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bayrampaşa Halı Yıkama firması olarak diğer bütün rakiplerimizi verdiğimiz profesyonel hizmet ile sollayarak ilerlemekteyiz.

Bayrampaşa Halı Yıkama firması olarak ücretsiz servis hizmetimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Halılarınız elimize ulaştıktan sonra kirlilik derecesine göre ve leke zorluğuna göre incelenip ayrılır ve halıya göre kullandığımız makineler tarafından yıkanmaya alınır. Makinelerimiz halının yapısını bozmayacak bir şekilde ayarlıdır ve halılarınızın el yapımı ya da makine üretimi olup olmadığı kontrol edilir. El yapımı halılarınız için ilmiklerine kadar temizleme işlemi gerçekleştirilir.

Firmamız halılarınızın leke yoğunluğuna göre deterjan kullanmaktadır ve bu yüzden rengi ya da görünüşü bozulur diye kesinlikle tereddütte kalmayınız. Halı yıkama işlemi profesyonel bir ekip, profesyonel bir beceri ve son derece titizlik isteyen bir işlemdir. Halılarınız yıkama işleminde iken dip kısımlarına kadar temizlenip temizlenmediği kontrol edilir ve ona göre işlem devam ettirilir aksi takdirde sadece üstten yapılan temizlik işlemleri sizleri bakterilerden koruyamaz ve bu yüzdendir ki işlemlerimizin tamamen antibakteriyel bir şekilde sürdürülmesine özen göstermekteyiz. Tüm yıkama işlemlerimizi halının üzerinde emekleyen bir bebeği düşünerek titizlikle halletmekteyiz ayrıca kurutma alanlarımız da kesinlikle toz almayan alanlardır.

Bayrampaşa Halı Yıkama firması olarak emin adımlarla profesyonel bir şekilde adım adım ilerlemekteyiz ve bu sektörde öncü olmak için teknoloji ile paralel bir şekilde ilerlemekteyiz. Bayrampaşa Halı Yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize güven aşılamak için çalışıyoruz. Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız bunu size kaliteli hizmetimizle kanıtlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı