Başakşehir Yorgan ve Battaniye Yıkama

Biz İstanbul’un en önemli yorgan ve battaniye yıkamacısı ve temizleyicisi olarak tanınmış bir firma olarak Başakşehir de müşterilerimizin hizmetine hazırız.

Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama isminin bu kadar belirterek söylememizin nedeni 2006’dan hizmet verdiğimiz bu alanda müşterilerimize sağlıklı ve temiz yorganlar ve battaniyeler sunmaktayız. Normal firmalardan farklı olarak bizlerin asıl ve önemli amacı sadece yorgan ve battaniye yıkama işlemi yapmak değil bu yıkama işlemlerini uygularken kullandığımız tam otomatik makinalarımız ile sadece yıkama olarak tanınmadık bizler müşterilerimiz tarafından saygınlık kazandık ve müşterilerimizin sağlığını her şeyin en önünde tuttuk.

Tam otomatik makinalarımız özel yorgan ve battaniye yıkama programlarına ve zararsız donanımlara sahiptir. Her tülü yorgan ve battaniye yıkanmaktadır. Testlerden geçen ve özel olarak oluşturulan ekibimizce yıkama serüveninin en başından en sonuna kadar özen ile takip edildiği ve gerekli testlerde bulunulduğu unutulmamalıdır.

Sıradan şirketler sizlerden fazlasıyla para almaktadır ve TSE damgalı ürünler kullanmayıp sizlerin sağlığı ile oynamaktadırlar ve bu ürünleri kullanarak yorgan ve battaniyelerinizin daha çabuk yırtılmasına ve kopmasına sebep olabilirler. Bundan da önemlisi kimyasal kalıntılar sizleri kanser ile baş başa bırakabilir.

Biz Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama olarak kullandığımız ürünlerin almış olduğu onayları takip edip bu ürünlerin kullanılmasına özen gösteririz. TSE damgası bulunmayan ürünleri kesinlikle şirketimizde kullanmamaktayız. Bu kullanımlara dikkat eden firmamız sizin sağlığınız ve yorgan ve battaniyelerinizin sağlıkları için gerekli önemli uygulamalardan birisidir.

Yorgan ve battaniye yıkama işleminden sonra son kez durulanan yorgan ve battaniyeler son testlerden geçerek özel kapalı alanlarımıza veya türüne uygun 1500 metrekare açık alanımız da kurutma işlemine girer.

Kurutma işlemi en az temizleme ve yıkama işlemi kadar önemlidir. Bu kapalı ve açık kurutma alanlarımız ile sizleri diğer sıradan firmalardan uzaklaştırmış olmaktayız. Bu kurutma odaları tamamen temiz ve hijyeniktir bu odalarda kurutulmaya müsait olan tüm yorgan ve battaniyeler zararsız bir şekilde bütün işlemlerden geçerek bundan sonra paketlenmek üzerek ekiplerimizce son kez kontrol edilir.

Ve sizlerin isteği doğrultusunda istediğiniz yere istediğiniz saatte Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama olarak verdiğiniz adreste olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı