Başakşehir ve Büyükçekmece Overlok

başakşehir overlok

Overlok firması denince İstanbul’da akla gelen ilk isimlerden birisi biziz. Yani Atlantis 34 overlok olarak Başakşehir ve Büyükçekmece de her mahalle ve sokakta hizmet vermekteyiz.

Overlok Nasıl Yapılır?

Halılarınızın en çok yıpranan ve hırpalanan yerleri olarak kenarları örnek verebiliriz. Yıpranan ve hırpalanan halı kenarları için yapılması gereken en önemli işlem halı overloğudur. Özel overlok makinelerinde halılar saçaklardan kurtarılır ve muazzam bir dikiş sağlanır. Özel makineleri ile overlok yapılan halılarınızın ilk günden daha iyi bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kenarları belirli sebeplerden dolayı saçak haline gelmiş halılarınızı en kısa sürede overlok yaptırmanız gerekmektedir aksi halde halılarınız belli bir süre sonra kullanılamayacak hale gelebilir. Bu nedenden dolayı öncelikle halılarınız için belirli önlemleri almanız gerekmektedir. Halılarınız saçaklandı ve overloğa ihtiyaç duydunuz bu durumlarda bu gibi sorunlardan kurtulmak için sıradan yerlere değil profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip overlok şirketlerinden yararlanmanız gerekir. Bu durumda bizim de 13 senedir süre gelen tecrübemiz ve 15 kişilik profesyonel ekibimiz ile sizlerin yanındayız.

Halılarınız evinizin en iyi eşyalarından birisidir bu eşyalar evinizin ferahı ve güzel görünmesi için olmazsa olmazdır ve bunların yani halılarımızın sağlığı açısından saçaklanmalara karşı halı overloğu yaptırmak son derece önemlidir.

Son teknoloji makinalarımız ile halılarınızın sağlığı için overlok yaptırmanız gerekir bu durumda bizler sizlerin işlerini kolaylaştırmaktayız. Halılarınızı evlerinizden alıp servis aracımızda overloğu yaptırılıp süre kaybı yaşamadan sizlerin evlerinize ulaşmasını ve halılarınızın ömürlerini uzun sürelere çıkarmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı