Başakşehir Stor Perde Yıkama

Atlantis 34 stor perde yıkama 2006 yılında kurulmuş olup geçen 13 senelik süre zarfında başarısından ve hayallerinden asla ödün vermemektedir. Bu başarının sahibi biz değil siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizlerin memnuniyeti ve sağlığı bizim için firmamızın başarısından daha önemlidir. Bizim başarımızın sebebi ise özenle severek yaptığımız işlerimize 12-15 kişilik profesyonel ekip katmaktır. Bu ekibimiz rastgele akrabalarımızdan oluşmamaktadır, ekibimiz sevdiklerimiz veya akrabalarımızdan değil de belirli testlerden geçen ve bu işi layığı ile yapan insanlardan oluşmaktadır. Atlantis 34 stor perde yıkama olarak Başakşehir ilçemizde verdiğimiz hizmette en hassas titizlik ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sizlere firmamızın çalışma prensibini açıklamak istiyorum.

Atlantis 34 stor perde yıkama hizmetimizle Başakşehir semtindeki hedefimiz daima müşterilerimizin saygısı ve güvenini kazanmaktır. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübemiz ile son derece titiz bir şekilde çalışmaktayız. Belirli test ve uygulamalardan geçmiş ve onay almış ekibimiz mevcuttur ve bu ekibimiz stor perde yıkamanın her uygulamasını takip eder.

Fiyatlarımızın uygunluğu son derece memnuniyet vericidir. Kullandığımız onaylı deterjanlar ve pahalı ürünler fiyatlarımıza yüksek miktarda yansımamaktadır.

NOT : Fiyatların daha uygun olduğu yerleri aklına getiren müşterilerimiz, bu firmalar uygunsuz ve onaysız kullanılan malzemeleri kullanarak perdenizin temizliğinden önce sizin sağlığınızla oynamaktadırlar. Bu durumdan kurtulmak isterseniz profesyonel ekiplerce çalışmanızı rica ederiz.

Servisimiz tamamen ücretsiz olup stor perde yıkama hizmetini Başakşehir’ in herhangi bir mahallesinde evinize kadar gelerek perdelerinizi kendimiz söker, paketler, etiketler ve tesislerimize götürürüz. Buralarda belirli testlerden geçen perdeleriniz türü ve kumaşına göre uygun yıkama işlemine maruz kalır. (Bu yöntemlerin belirlenmesi için profesyonel kadromuz çalışmaktadır)

Tam otomatik ve zararsız fırçalarımız ile perdeleriniz amacına uygun yıkanır. Durulama işleminde kullanılan sularımız kesinlikle temizdir. Kurutma işlemlerimiz özel odalarda gerçekleştirilir ve tamamen tozdan ve kirden uzak bir şekilde doğal olarak kurutulur.

Sizlerde stor perde yıkama alanındaki tecrübemizden yararlanmak isterseniz sizleri Atlantis 34 stor perde yıkama olarak Başakşehir ilçemize bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı