Başakşehir Koltuk Yıkama

Başakşehir Koltuk Yıkama Atlantis34

Atlantis 34 olarak İstanbul Avrupa yakasında birçok ilçeye hizmet verdiğimiz gibi Başakşehir semtine de koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Başakşehir semtinde bulunan müşteriler koltuklarını yıkatmak istediklerinde bizlerle iletişime geçerek tüm işlem adımlarını öğrenerek emin ellerden koltuk yıkama hizmeti aldıklarını öğrenmektedir.

Geçmişten bu yana süregelmekte olan koltukların bezle yıkanarak temizlenmesi yanlış bir algıdır. Bunu açıklamak gerekirse koltuğunuzu çeşitli deterjanlar ve bez yardımıyla sürterek yıkadınız. Yapmış olduğunuz bu koltuk yıkama işlemi sonunda koltuğun yüzeyi temiz görünse de aslında siz bakterileri koltuğun içerisine doğru itmiş oldunuz. Koltuk yüzeyinin derinliklerine inen bakteriler zamanla dışa doğru çıkarak insanlara bulaşır. Bu sebeple insanlar kolayca hasta olmaktadır.

Koltuklarınızda oturup film izliyorsunuz, misafirleriniz geldiğinde oturup muhabbet ediyorsunuz, bazen de işten yorgun gelip koltuk üzerinde uyuya kalıyorsunuz. Bu gibi durumlar da insan sağlığının kötü etkilenmemesi için koltuk temizliğine özen göstermelisiniz.

Koltuk Yıkama Aşamaları

 • İlk olarak bizlerle iletişime geçerek size en uygun olan gün ve saati belirliyoruz.
 • Belirlenen gün ve saatte tecrübeli ekip arkadaşlarımız kapınıza gelerek koltukları uygun olan yerlere taşıyorlar.
 • Koltuğunuzun içerisinde bulunan toz parçacıklarını çıkartmak için yüksek emiş gücüne sahip makinelerden yararlanıyoruz.
 • Koltuğun ve lekenin türüne göre en uygun deterjanı belirleyerek koltuk yıkama işlemine başlıyoruz.
 • Yıkama işleminde deterjan ile beraber su kullanılarak koltuk yüzeyine püskürtülüyor.
 • Koltuk yüzeyine uygulanan deterjan ve suyun yayılması ve derinlere ulaşması için makine yardımıyla fırçalama işlemine geçiliyor.
 • Fırçalanıp yayılan deterjanlı su vakumlu makineler yardımıyla çekiliyor.
 • Koltuk yıkama hizmetimizi tam anlamıyla bitirmek için temiz su püskürtülüyor.
 • Koltukta bulunan son kirler bu sayede suyu çekilip çıkartılarak temizleme işlemi sona ermiş oluyor.
 • Koltuğunuz uygun bir alana çekildiyse ekip arkadaşlarımız koltuğunuzu eski yerine alır.
 • Havanın durumuna ve koltuk yüzeyinin türüne göre değişmekle birlikte koltuğunuz kurumaya bırakılır. Kuruma işlemi bu kriterlere bağlı olarak ortalama 3 saat civarında sürmektedir.

Koltuk Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuklarınızı her firmaya teslim etmemeniz oldukça önemlidir. Çünkü bilinçsizce yapılan koltuk yıkama işlemleri koltuk yüzeyine zarar vermektedir. Bu konuda müşterilerimizin koltuklarına gereken özeni göstermekteyiz ve koltuk türüne uygun olan deterjanları kullanmaktayız. Bu sayede koltuğunuza herhangi bir zarar vermeden yıkamış oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı