Başakşehir Halı Yıkama

Halı sektörü günden güne değişen ve gelişen bir yapıya sahiptir. Bu yapı sizlerin istekleri ve yeni desen ve iplik çeşitleriyle gerçekleşmektedir. Bu gelişmeler halı yıkama makinelerinde de teknolojik gelişmeler olmasını gerektirmektedir. Atlantis 34 halı yıkama adıyla hizmet vermekte olan fabrikamız bu alanda çıkan son teknolojik makineleri takip ederek her halı türüne en kaliteli şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Gün içerisinde gerek çoraplarımızda gerekse paçalarımızda oluşan kirler evimize geldiğimizde yerde bulunan halılara sürülmektedir. Bunun yanı sıra havada uçuşan toz parçacıklarının yapışması, yiyecek kırıntılarının dökülmesi gibi sebeplerle halılar hızlıca kirlenmektedir. Bu sebeple halıların belirli aralıklarla yıkanması gerekmektedir. Halı yıkama hizmetimizi Başakşehir ilçesinde bulunan müşterilerimize de ücretsiz servis imkanıyla sunmaktayız.

Atlantis 34 halı yıkama adıyla hizmet verdiğimiz fabrikamızda 10 ile 12 kişilik alanında tecrübeli ve profesyonel ekiple son teknoloji yıkama makinelerini kullanarak tüm yıkama işlemlerini yapmakta olduğumuz gibi 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanlarımızda tam anlamıyla kurutmaktayız.

Halı yıkama işleminde halı ve lekenin türü büyük önem taşımaktadır. Kullanılacak olan makine ve deterjanlar bu iki kritere dikkat edilerek yapılması gerekmektedir. Bu kriterlere dikkat edildiği sürece halının deseninde, yapısında ve renginde herhangi bir bozukluk meydana gelmez ve halının kullanım ömrü uzamaktadır. Bu kriterlere dikkat edilmediği sürece halının renginde solmalar, deseninde ve yapısında bozulmalar meydana gelmektedir. Halı yıkama fabrikası seçerken güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Atlantis 34 halı yıkama adıyla 2006 yılından itibaren vermiş olduğumuz hizmetlerimizle müşterilerimizin gönüllerine taht kurmuş bulunmaktayız. Hizmetlerimizden sizlerde yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı