Bakırköy Yorgan ve Battaniye Yıkama

Bakırköy koltuk Yıkama

Bakırköy yorgan ve battaniye yıkama hizmetini uzman ekip arkadaşlarımız ile sağlamaktayız. Sık sık temas ettiğimiz bu eşyaların temizliği sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan yorgan ve battaniyeler yılda en az 2 kere yıkanmalıdır. Evde yapılan yorgan ve battaniye yıkama işlemi çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Hatta kimi zaman yorgan üzerinde bulunan kir ve tozların kumaş içerisine nüfus etmesini sağlar. Sağlıklı ve hijyenik bir yaşam ortamı için uzmandan destek almanız tavsiye edilir.

Firmamız yıllarca edindiği tecrübe ve kalite ile sizlere derinlemesine temizlik ve hijyen garantisi vermektedir. Firmamız yorgan ve battaniyelerinizi Bakırköy’ün her noktasından ücretsiz teslim almaktadır.

Derinlemesine temizlik için birçok aşama gereklidir. İlk aşama olarak yorgan ve battaniyeleriniz cinsine göre ayrılır ve uygun temizlik yöntemleri belirlenir. Ardından üzerindeki kir ve tozlar çırpılarak kaba temizlik yapılır. Büyük sanayi tipi çamaşır makinası ile yaklaşık 1.5 saat organik deterjanlar ile yorgan ve battaniye yıkama işlemi gerçekleştirilir. Ardından durulanıp sıkılır. Sıkma işlemi makinada yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Derinlemesine kuruması için fabrikamızda bulunan özel açık ve kapalı alanlara bırakılır. Burada tamamen kuruması beklenir. Paketlenmeden önce kuruma, yorgan ve battaniye yıkama işlemleri kalite kontrolden geçer. Ardından teslimat için paketlenir. Bakırköy’ün her yerine ücretsiz olarak teslim edilir. En geç 3 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı