Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy koltuk Yıkama

Bakırköy semtinde koltuk yıkama firması olarak Atlantis 34 halı yıkama adıyla 2006 yılından bu yana hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekibimiz ile teknolojik ürünlerimizle ve açık ya da kapalı kurutma alanlarımızla öncü bir firma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Koltuk yıkama hassasiyet gerektiren bir işlem olduğu için sizler için en hijyenik ortamlarda temizleme işlemi yapıyoruz ve kurutuyoruz. Bakırköy halkının gönül rahatlığı ile bizlere gelmesi için profesyonel ekibimizle tam otomatik makinelerle ve kaliteli temizlik ürünleri ile işlem yapmaktayız.

Koltuk Yıkama Aşamaları

1. Islatma

Bu aşamada koltuklarınıza antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını koyduğumuz püskürtme makinemiz ile kumaşın ıslanmasını sağlarız. Koltuklarda ki ıslatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu süre zarfında kirler ve lekeler yumuşar.

2. Fırçalama

Bu aşama koltuk yıkama aşamalarından en önemli aşamadır. Koltuklarınızın kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku ve benzeri kalmayana kadar fırçalanır. Bu durumda koltuklarınız ya da yataklarınızdaki kirler koltuk kumaşlarından ayrılır. Fırçalama işlemi işin içine eklendiğinde daha çok emek harcanır bu yüzden birçok firma bu sistemden uzak durur. Koltuk yıkama sektöründe eğer ki fırçalama sistemini kullanmayan firmalara denk gelirseniz itibar etmeyin.

3. Vakumlama

Bu aşama da çok önemlidir. Eğer ki koltuklarınızdan su iyi çekilmez ise koku ve kusma yapabilir. Bu aşamada koltuk kumaşının tahminen 5 cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz. Bu sayede kirlerden arınmış bir şekilde hazır olur ve bu sistem koltuk temizlenene kadar devam eder. Koltuk yıkama işlemleri sonucunda temizlenip temizlenmediğini ise vakum makinesinden geçen suyun renginden anlamaktayız. Eğer ki olurda suyun rengi berrak değil ise hatta aksine siyah veya kahverengi görünüyorsa hala daha kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Bakırköy ilçesinde koltuk yıkama hizmetinde taviz vermeden bir numara olma yolundayız ve siz değerli müşterilerimiz de gönül rahatlığı ile bize gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı