Bakırköy Halı Yıkama

2006 yılından itibaren Avrupa yakasındaki birçok semte halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama gibi hizmetlerimizi uzman kadromuz ve son teknoloji makinelerimizle Bakırköy semtine de Atlantis 34 halı yıkama adıyla sunmaktayız.

Günden güne modada yaşanan değişiklikler halı sektörünü de etkilemektedir. Modada yaşanan değişiklikler halılara uyarlanarak evlerinizin daha şık ve modern görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Türkler için önemli yer tutan halı ve kilimler Dünyada bizi sergilemektedir. Hal böyle olunca temizliği de önemli olmaktadır.

Atlantis halı yıkama olarak ücretsiz servisimizle kapınıza kadar gelerek halınızı teslim alıyor ve fabrikamızda son teknoloji makineler ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla yıkıyoruz. İşimizi severek ve özenle yaptığımız için her aşamaya dikkat ediyor halınızın yıkama sırasında herhangi bir zarar görmesinin önüne geçmiş oluyoruz.

Halı yıkama ilk olarak içerisinde bulunan tüy, kıl, toz parçacıkları, kırıntılar gibi ufak parçacıklarının çıkartılması için titreşim uygulayan makinemize alınmaktadır. Çıkartılan kirler yüksek emiş gücüne sahip vakumlu makinemiz yardımıyla alınarak yıkama aşamasına hazır hale getirilir. Halı ön yıkama işlemine alınarak yüzeysel olarak temizlenerek ana yıkama aşamasına aktarılır. Ana yıkama aşamasında derinlemesine temizlik yapılarak halı tüm kirlerden arındırılır. Bu aşama halı yıkamada en önemli aşamadır. Burada kullanılan makine ve deterjanlar halı ve lekenin türüne uygun olarak seçilmelidir. Aksi taktirde halınız yıkama işlemi sırasında zarar görecektir.

Halı yıkama işlemleri bittikten sonra durulama işlemi ile halı üzerinde bulunan fazlalık su alınır. Son olarak kurutma alanlarında kuruması beklenerek ekip arkadaşlarımızın kontrolleri sonrasında paketlenerek teslim edilmeye hazır hale getirilir. Uygun olduğunuz gün ve saatte ekip arkadaşlarımız ücretsiz servisimiz ile halınızı kapınıza kadar getirmektedir.

Atlantis 34 halı yıkama fabrikası olarak sizlere kaliteli hizmet vermek amacıyla her geçen gün gelişerek devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı