Bahçelievler Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniye yıkama denince akla gelen ilk şirket Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama gelmelidir. Bu şirketin ismini etrafınızda duyduğunuz olumlu yorumlardan da anlayabilirsiniz. Şirket olarak Bahçelievler semtinde de vazifemizin başında bulunmaktayız.

Sıradan yıkama fabrikalarında yorgan ve battaniyeleriniz pis olmasına karşı yıkanmasına rağmen eskisinden daha tehlikeli duruma gelebilir. Sıradan firmalarda kullanılan deterjanlar ve ucuz makinalar yorgan ve battaniyeleriniz için tehlikeli durum içerir hatta burada kullanılan kimyasal kalıntılar ile sevdiklerinizin hayatlarını tehlikeli duruma düşürebilirsiniz.

Bizler bu tür durumlardan sakınarak en titiz şekilde davranarak onay almış malzemeler kullanırız ve hiçbir şekilde kimyasal madde içeren temizlik malzemeleri kullanmamaktayız. Bu durumda siz ve sevdikleriniz rahatça yorgan ve battaniyelerine sarılarak uyuyabilirler.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemlerine bu şekilde devam edebiliriz.

İlk olarak evinizden ücretsiz şekilde alınan yorganlarınız ve battaniyeleriniz paketlenip tesislerimize getirilir.

Burada gerçekleştirilen ön testlerde 12-15 profesyonel kadromuz tarafından belirlenen uygulamalar ile kullanılacak makina da özel program ayarlanarak seçilir bu programların seçiminde yorganlarınızın ve battaniyelerinizin özellikleri çok önemlidir. Bunları göz ardı etmeksizin amacına uygun program da yorgan ve battaniye yıkama işlemimize başlıyoruz.

Kullanılan deterjanların yorgan ve battaniyeleriniz de kalıntı bırakmaması amacı ile sizlere sağlıklı bir hayat sunmak için gerekli onaylar almış deterjanlar kullanılmaktadır.

Durulama işlemi gören yorgan ve battaniyeleriniz sonrasın da bu sudan kurtulup çok az bir nem bırakır ve bu nemin de temiz bir şekilde uzaklaşması için Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama olarak kapalı ve özel kurutma alanlarına alınır.

Bu kurutma ortamları müşterilerimizin sağlığı açısından tamamen temiz şekilde kurutulur ekibimiz tarafından son kez kontrol edilen yorgan ve battaniyeler onay verildikten sonra paketleme işlemine alınır.

3 gün içerisinde sizlere teslim edilmek üzere yola çıkan yorgan ve battaniyeleriniz sizlerin istediği yer ve saat elinize ulaşır. Gelen yorgan ve battaniyeleriniz sizlerin istediği yer ve saatte sizlerle buluşur. Böylelikle yorgan ve battaniye yıkama hizmetimizin sonuna geliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı