Bahçelievler Stor Perde

Atlantis 34 stor perde yıkama sizlere uzun süredir tecrübeli bir şekilde işlerine devam etmektedir stor perde yıkama işlemine Bahçelievler de devam etmektedir. 2006 yılında ilk işimizi kurup bu sektörde uzun yıllardır başarıya tırmanacak adımlarımızın ilkini bundan tam 13 sene önce attık ve asla geriye adım atmadan sürekli ileriye giderek bu işte başarıya ulaşmış bulunmaktayız. Stor perde yıkama işinde daha ne kadar başarılı olabiliriz demeden her zaman başarılı olmamıza rağmen başarıya aç bir şekilde sürekli üzerine koyarak devam ediyoruz. Bu başarı basamaklarında ilerlerken testlerden geçip bizlere katılan başarılı profesyonel ekiplerimiz ile devam etmekteyiz.

Müşterilerimizin isteğine göre buluşma zamanı ayarlanıp perdelerinizi ücretsiz servis imkanları ile evinizden güvenli bir şekilde alarak kırılmadan düzgün ve sağlam bir şekilde servisimiz ile tesisimize getiriyoruz.

Burada perdeleriniz üzerine konulan etiketler ile işaretlenerek nasıl bir stor perde yıkama işlemi gerektiğini profesyonel ekiplerimiz tarafından belirleniyor.

Belirlenen işlemlerden sonra tam otomatik makinalar ile stor perde yıkama işleminden sonra temiz su ile durulama işlemine geçilir. Bu işlemde ise durulama tamamen temiz su ile olup bundan sonra perdeleriniz toz ve kir tutmaz ve bir süre temiz bir su da bir süre bekletilir. Temiz sularda beklenmesinin nedeni ufak tefek tozların suya tutunmasını sağlamaktır.

Stor perde yıkama aşaması bittikten daha sonra özel kurutma alanlarına alınması gerekir burası perdeleriniz için en önemli kısımlardan biridir. Perdeleriniz tamamen bu kurutma alanlarında temiz ve hijyenik ortamlarda kurutulur. Çoğu firmalarda bu kurutma imkanları yoktur ve kaldırımlarda kurutulan perdeleriniz bazı kalıcı izler ve lekelere daha çok maruz kalma ihtimali olabilir. Biz bu tür durumlardan kendimizi uzak tutup özel kurutma odalarımız ile kurutma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Atlantis stor perde yıkama Bahçelievler de daima sizlere karşı dürüstlük ile işini sürdürmektedir. Bizler perdelerinizi yıkama işleminden sonra ekiplerimizce ücretsiz olarak nereye takılmasını isterseniz monte işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı