Bahçelievler Koltuk Yıkama

Atlantis 34 halı yıkama olarak 2006 yılından beri çıktığımız bu yolda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda koltuk yıkama işini de yapmaktayız. Koltuklar sürekli olarak kullanılan eşya olduğundan dolayı hızlıca kirlenmektedir. Kirlenen koltuk, kanepe ve sandalye gibi eşyalarınız evinizde odanızın görünümünü etkileyen unsurlardan birisidir.

Evinize gelen misafirler öncelikle duvar ve kanepelere bakarlar. Buraların kirli olması ev sahibini de mutsuz edeceğinden bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Yıllardır yapmış olduğumuz çalışmalarda edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri kullanarak koltuklarınıza herhangi bir zarar vermeden en titiz şekilde koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Koltuk, kanepe ve yatakların taşınması zor olduğu için bu eşyaları yerinde temizleyebiliyoruz. Bunun için öncelikle bizlerle iletişime geçerek size uygun gün ve saati belirliyoruz. Belirlenen saatte evinize gelerek koltuk yıkama hizmetimizi çevredeki eşyalara zarar vermemek için ve ekip arkadaşlarımızın kolay çalışabilmesi için koltuklarınızı evin içinde uygun bir yere taşıyoruz.

Koltuğunuzu taşıdıktan sonra tam temizlik anlayışı içinde olduğumuzda dolayı içerisinde bulunan toz parçacıklarını yüksek emiş güçlü makinelerimizle alıyoruz. Koltuk içerisindeki toz parçacıkları çıkartıldıktan sonra lekeleri temizleme aşamasına geçmiş oluyoruz. Burada koltuk yüzeyine zarar vermeden lekelerin çıkartılması için özel karışımlar kullanmaktayız. Bu karışım leke bulunan bölgeye uygulandıktan sonra koltuk yıkamaya hazır hale gelmektedir.

Koltuk yıkama hizmetimizde öncelikle deterjanlı su yardımıyla koltuk yüzeyindeki kumaş yumuşatılır. Deterjanlı su yardımıyla yumuşayan koltuk yüzeyi özel fırçalama makinesi ile fırçalanarak koltuğun tüm bölgelerine yayılır ve derinlerde bulunan kirler de çıkartılır. Fırçalama işlemi sona erdikten sonra yüzeyde bulunan deterjanlı su yüksek emiş gücüne sahip makinelerimiz yardımıyla çekilir. Sonrasında koltuk yıkama işleminin tam anlamıyla yapılması için temiz su koltuk yüzeyine uygulanır ve koltuğun kuruması için bu su da çekilir. Böylelikle koltuğunuz eskisinde daha temiz bir görünüme kavuşmuş olur.

Koltuk yıkama işleminden sonra son olarak ekip arkadaşlarımız koltuklarınızı eski yerlerine alarak kuruması için gerekli olan süreyi size söyler ve havalanması için pencerelerin açık durması gerekmektedir. Kuruma işlemi ortalama olarak 3 ile 4 saat arasında sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı