Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler semtinde Atlantis 34 halı yıkama ismiyle yıllardır müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz. Firmamız 2006 yılında yıkama ve temizlik alanlarında çalışmalarını yürütmektedir.

İnsanlar halı yıkama firmalarını seçerken öncelikle halıları hangi şekilde yıkadıklarını öğrenmek istiyorlar. Bu konuda bizi aradığınızda halılarınızı emin ellere bıraktığınıza emin olmanız için gerekli bilgilendirmeleri yapmaktayız. İkinci olarak halılarım yıkandıktan sonra renginde solmalar mı? Desenin de bozukluk olur mu? Herhangi bir iz oluşur mu gibi aklınıza takılan noktalar da bizlere danışarak halılarınızın yıkanma aşamasında ve sonrasında nasıl olacağını öğrenebilirsiniz.

Atlantis 34 halı yıkama olarak sizlerle görüşerek en uygun tarih ve zamanı belirliyoruz. Belirlenen tarihte ve saatte ücretsiz olarak kapınıza gelerek halılarınızı yıkamak için alıyoruz. Aldığımız halıları firmamıza getirerek alanında tecrübeli kişilerce incelemeye alıyoruz. İncelemeye alınan halılarda bulunan kir ve lekeler tespit edilerek halınız türüne uygun olarak ayrılıyor.

Halılarınızın türüne göre ayrılmasının sebebi her halı türüne farklı yıkama ve temizlik işlemlerinin uygulanmasının gerekli olmasıdır. Halının türüne göre yıkama işlemi yapılmazsa halının renginde solmalar, deseninde bozulmalar oluşmaktadır.

Sizlere daha iyi ve daha kısa sürede hizmet vermek için halı yıkama alanında çıkan teknolojileri takip ederek bu teknolojik gelişmelere ayak uydurmaktayız.

Halı Temizleme Aşamaları Nelerdir?

Halı yıkama aşamasına geçilmeden önce içerisinde bulunan toz parçacıklarının çıkartılması gerekmektedir. Toz parçacıklarının çıkartarak halıların iç temizliğini tamamlıyoruz. Bu işlemden sonra halılar ön yıkama işlemine alınarak çıkartılan toz parçacıkları halı yüzeyinden temizlenir. Ön yıkama işleminden sonra ana yıkama işlemine geçilerek halının tam anlamıyla temizlenmesi sağlanır.

Halı yıkama işlemi sona erdikten sonra kurutma ve durulama aşamalarıyla son kontrol aşamasına hazır hale gelmektedir. Atlantis 34 olarak kapalı ve açık kurutma alanlarımızda halılarınızı kurutmaktayız. Kurutma alanlarımız toplam olarak 1500 M2’ ye ulaşmıştır.

Halılar Kaç Günde Yıkanarak Teslim Edilir?

Halılarınız teslim alındıktan sonra yıkanma ve kurulama işlemleri toplam olarak 3 gün içerisinde bitmektedir. Kurutma işleminden sonra halılarınız paketlenmiş şekilde sizlere iletilmektedir. Halınızı kapınızdan teslim aldıktan sonra 3 gün sonrasında yeniden kapınıza kadar ücretsiz olarak getiriyoruz.

Halılarınız teslim etmeye uygun hale getirildikten sonra sizlerle iletişime geçilerek uygun olan gün ve saat belirlenir. Halı yıkama konusunda sektörün önde giden firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı