Bağcılar Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kış aylarının ve kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olan yorgan ve battaniye yıkama işlemi oldukça zordur. Her gün temas ettiğimiz bu eşyalar üzerinde birçok kir, bakteri ve ölü deri içerir. Sağlıklı bir yaşam için yılda en az 2 kez yorgan ve battaniye temizliği yapılmalıdır.

Bağcılar yorgan ve battaniye yıkama hizmetimiz ile derinlemesine temizliğin yanı sıra sizlere sağlıklı bir ortam da sunmaktayız.

Fabrikamıza gelen eşyalarınız büyük sanayi tipi çamaşır makinalarında özenle yıkanmaktadır. Yorgan ve battaniye yıkama işlemi öncesi çırpma işlemi yapılarak üzerinde bulunan her türlü maddeden arındırılır. Ardından yorgan cinsi belirlenerek uygun olan şekilde yıkama işlemi yapılır. En zor temizliğe sahip olan yün yorganlarda bile dokuya zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlanmaktadır. Eğer üzerinde leke varsa yumuşatılarak kolayca çıkması sağlanır. Böylelikle yorgan ve battaniye yıkama işlemine geçilir. Yıkama esnasında organik ve kaliteli temizlik ürünleri kullanmaktayız. Bu ürünler alerjik madde içermez, sağlığa ve eşya dokusuna zarar vermez. Yorgan ve battaniye yıkama işlemi sonunda eşyalarınız durulanır ve sıkılır. Sıkma işlemi sayesinde kurutma işlemi süresi azalır. Açık ve kapalı özel kurutma alanlarında derinlemesine kuruma sağlanır. En kalın yorgan ve battaniyelerinizde bile en ufak nem kalmaz. Derinlemesine temizliğin yanı sıra kuruluğu da garanti vermekteyiz. Kurutulan eşyalarınız paketlenip teslim edilir.

Bağcılar’ın her noktasına en geç 3 gün içerisinde ücretsiz teslimat yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı