Bağcılar Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmetinde Bağcılar semtinin önde gelen firması olarak perdelerinizde derinlemesine ve kaliteli temizlik garantisi veriyoruz. Ev, ofis ve iş yerleriniz süsleyen ve vazgeçilmez bir dekorasyon ürünü olan stor perdelerin temizliği ve kurutması zordur. Uzman ekip arkadaşlarımız, son teknoloji makinalarımız, edindiğimiz tecrübe ve kaliteli temizlik hizmetimiz ile stor perde yıkama işlemi artık hiçte zor değil.

Firmamız perde kumaşına zarar vermeden, yıpratmadan her türlü leke ve kiri çıkarma konusunda garanti vermektedir. Fabrikamıza gelen ürünlerde öncelikle leke tespiti yapılarak türe uygun yöntemler kullanılır. Stor perde yıkama hizmetinde perde kumaşı hassas ve ütülenemez olduğu için sıkma işlemi yapılmamaktadır. Perdeleriniz sıkma işlemi olmadan her gün temizlenen ve dezenfekte edilen açık ve kapalı kurutma alanlarımızda doğal yöntemler ile kurumaya bırakılır. Bu sayede kumaşınızda yıpranma, deforme olma ve kırışma olmaz. Perdeniz ilk günkü gibi pırıl pırıl olur. 

Temizlenen ve kurutulan stor perdeleriniz dağıtım öncesi son kez kontrol edilip paketlenir. Firmamız Bağcılar’a 3 gün içerisinde ücretsiz servis ve montaj imkânı sağlamaktadır. Atlantis 34 halı yıkama olarak stor perde yıkama hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı