Bağcılar Halı Yıkama

Halıların ortaya çıkış hikayesine baktığımızda M.Ö. yıllarda hayvan postlarını görmekteyiz. Zamanla insanların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gelişerek işlenmiş halılar ortaya çıkmıştır. Bu halılar ilk olarak Orta Asya ve Türkler tarafından kullanılmıştır. Günümüzde halılar evimizi süsleyen ve sıcak bir zemin sunan eşya haline gelmiştir.

Zeminde bulunan halılar çeşitli sebeplerle sürekli olarak kirlenmektedir. Gün içerisinde halıları süpürerek temizliyoruz. Ancak süpürmek tam anlamıyla temizlik yapıldığını göstermemektedir. Süpürgenin sahip olduğu emiş gücü yeterli olmadığından derinlerde ki kirleri çıkaramamaktadır. Bu sebeple halı yıkamaya ihtiyaç duymaktayız. Halı yıkama uygun makine ve deterjanlar ile birlikte yapıldığı zaman halının kullanım ömrünü arttırmaktadır ve kirlerden arınarak daha temiz bir ortam sunmaktadır.

Atlantis 34 halı yıkama olarak müşterilerimize halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz hizmetleri sahip olduğumuz 10-12 kişilik alanında tecrübeli ve profesyonel olarak çalışan ekip arkadaşlarımızda yapmaktayız. Bunun yanında yıkama sektöründeki gelişmeleri takip ederek sahip olduğumuz teknolojik makineleri geliştiriyor ve sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığımız yolda ilerliyoruz.

Atlantis 34 halı yıkama fabrikasında yaptığımız yıkama işlemlerinde halınıza herhangi bir zarar vermemekteyiz. Bu alanda uzmanlaştığımızı belirterek kendimize güveniyoruz ve müşteri portföyümüzü sürekli arttırmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı