Bağcılar Güngören ve Bakırköy Overlok

Bağcılar, Bakırköy ve Güngören bölgelerinde ücretsiz servis imkânımız ile overlok hizmeti vermekteyiz. Overlok genel olarak halı, kilim, yolluk ve paspas kenarlarında meydana gelen yıpranma, sökülme ve deformasyonunun giderilmesi işlemidir. Özellikle halı kenarlarında oluşan iplik gibi görüntüler dikilmediği sürece sökülme ve yıpranma yapmaktadır. Bu nedenle overlok işlemi eşyalarınızın düzenli durmasının yanı sıra dayanıklılık vererek ömrünü de uzatmaktadır.

Overlok işlemi el ile de yapılabilir. Ancak bu yöntem en ince kumaşlarda verimlidir. Ayrıca yapılış aşamasında çok zaman alır. Bu nedenle overlok işlemini makina yardımı ile yapmak sizlere hem zamandan hem de kaliteden kazandıracaktır. Firmamızda bulunan özel overlok makinaları ile eşyalarınız düzgün ve püskülsüz şekilde dikilerek sizlere en iyi şekilde teslim edilmektedir. Tecrübeli ekiplerimiz hızlı bir şekilde bu işlemi gerçekleştirir.

Overlok çekilen eşyanız son kez kontrol edilerek paketlenir. Bağcılar, Bakırköy ve Güngören semtlerine ücretsiz olarak teslim edilir. Teslimat en geç 3 gün içerisinde yapılır. Teslimat öncesi müşteri ile irtibata geçilerek uygun gün ve saat belirlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı