Avcılar Yorgan ve Battaniye Yıkama

Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama denilince aklınıza gelen her güzel ve temizlik konuları gerçekten doğru. Evet biz bu alanda gerçekten etrafınızda duyduğunuz her türlü olumlu yorumları benimseyerek bu işe Avcılar da devam etmekteyiz. Tüm mahalleler ve sokaklar da yorgan ve battaniyelerinizi özenle alıp güvenilir ve titiz bir şekilde temizleyerek sizlere tekrar getiriyoruz. Firmamızın adını 2006 yılından beri en muhteşem şekilde duyurmaya 12-15 kişilik profesyonel ekibimiz ile kalite ve temizlik ile devam ediyoruz. Açık ara bu alanda diğer firmalara göre daha titiz ve daha özenle severek bu işi yaparak sahipleniyoruz.

Yıkama ve temizleme işlemlerini en az hata ile sizler ile buluşturan Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama firmamız sizlere en temiz ve garantili hizmeti vermekten 2006 yılından beri sunmaktan onur ve minnet duyar.

Yıkanmaya yüz tutmuş yorgan ve battaniyelerinizin temizliği açısından kullanılacak deterjanlar gerekli onayları alması gerekmektedir.

Tam otomatik son model makinalarımız yorgan ve battaniyelerinizin özel olan türlere karşı son derecek kullanışlı ve temiz yıkama programlarına sahiptir.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemleri makinalardan sonra devam dip profesyonel ekiplerimizce takip edilmektedir her aşamasını özellikle takip eden çalışanlarımız bu alanda sıfır hata ile d-ilerlemektedir.

Profesyonel kadromuz ile yıkamadan sonra yorgan ve battaniyelerimizde kalan azıcık nemi de kurutarak sizlere hazır hale getirilmeye çalışılır.

Bu kapalı ve açık kurutma alanları bizim tesislerimize özel olup 1500 metrekare alana yayılmaktadır. Dışarıdan gelen her türlü toz ve kirden uzak duran kurutma alanlarımız ile eşyalarınız güvenle kurutulur.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemleri biterek hazır duruma getirildiğinde sizlerle iletişime geçirilerek eşyalarınızın sizlere ulaşması için Avcılar’ da yola çıkar ve evinize kadar ücretsiz şekilde sizlerle buluşturulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı