Avcılar ve Bahçelievler Overlok

avcılar overlok

Atlantis 34 overlok olarak Avcılar ve Bahçelievler olarak overlok hizmetimize 2006 yılından itibaren devam etmekteyiz. Halılarımız evimizi bütünleyen unsurların en başında gelir. Ancak zamanla halıların kenarlarında yırtılmalar ve açılmalar meydana gelebilmektedir. Overlok yani halı kenarlarının yapılma sürecinde kendini gösterir. Zamanla yıpranıp, açılan halı kenarları saçaklara ayrılabilmektedir.  Bu da halılarınızın eski ve özensiz gösterilmesine sebep olabilir. Yeni alınan halılarda da ortaya çıkabilen bu durumların halıların fiyatı veya yeniliği ile ilgisi yoktur işte burada overlok işleminin önemi bizlerin karşısına çıkıyor.

Sadece halılarınız zarar gördüğünde veya yıprandığında overlok uygulanmaz. Halılarınız da saçaklar var ise bu durumdan kurtulmanın en iyi yolu overlok hizmetinden yararlanmaktır. Bu sorununuzu tamamen çözecektir. İstanbul’un en önde gelen overlok firmalarından birisi olan bizler yani Atlantis 34. Aksi durumda halılarınız pek hoş olmayan bir görüntüye sahip olabilir.  Overlok sonrası halılarınız ilk günden daha yeni bir görüntüye sahip olabilir.

Firmamız olarak Avcılar ve Bahçelievler olarak iki semtimizde her mahallede overlok işlemini gerçekleştirmekteyiz. Fabrikalarımıza götürülmeden servis aracımızda bulunan overlok makinamız ile profesyonel bir ekip ile anın da sonuç almaktayız. Halılarınızı yola kadar da ücretsiz olarak servis elemanlarımız indirerek overlok işleminden sonra aynı titizlik ile evinize kadar çıkarmaktayız.

2006 yılından beri bu alanda kendimizi en üst yerlerde görmekten gurur duyuyoruz yaptığımız overlok ile halılarınız ilk günkünden daha da güzel görünmesine sebep oluyoruz. Halılarınız evinizin en ferah görünmesini sağlayan eşyalarınızdır.

Bizler evinizin en güzel şekilde görünmesi için ve eviniz de çocuklarınız var ise oynarken halılarınızın yıpranmasına daha erken sebep olabilir bu durum da bizler devreye girerek sizleri bu durumdan kurtarıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı