Avcılar Stor Perde Yıkama

Atlantis 34 stor perde yıkamalarımız Avcılar ilçemizde özenle devam etmektedir. Bu ilçeye de müşterilerimizin bizlere olan güvenini sağlamak amacı ile geldik. İstanbul’ un çoğu ilçesine yıkamanın önemini anlatarak ve uygulayarak müşterilerimize sağlıklı hayatlar sunmaktayız. Bu bizim için çok önemlidir. Temizliğin amacı güzel görünmenin yanında kesinlikle sağlıklı koşullarda bulunmak oralarda zaman geçirmektir. Stor perde yıkama işlemlerinde sadece temizlik değil sizlerin sağlıklarınızı da düşünmekteyiz.

Tüm yıkama hizmetlerimizde olduğu gibi stor perde yıkama hizmetimizde de müşterilerimizin sağlığı ile oynamamaktayız sıradan firmalarda kullanılan yöntemler ile ne kadar temiz görünürse görünsün aslında tam olarak perdelerinizin dış görünüşü ile ters orantılıdır. Basit yöntemler hijyenden uzak yöntemler kimyasal doğaya aykırı kullanılan malzemeler stor perdelerinizin güzel görünmesine sebep olabilir fakat siz bu güzellikten faydalanabileceği bir sağlığı olmayabilir. Bu yüzden doğaya ve belirli onayları almamış malzemeleri biz kullanmamaktayız.

Atlantis 34 stor perde yıkama olarak Avcılar’da da yaptığımız işin sırası aynen şu şekildedir.

Müşterilerimizin istediği yerlerden perdeleri ücretsiz şekilde sökülerek etrafa hiçbir zarar vermeden tesislerimize güvenli bir şekilde getirilir.

Burada belirli testlerden geçtikten sonra nasıl bir stor perde yıkama uygulamasına tabi tutulacağı belirlenir. Bu belirlenme süresi tamamen profesyonel ekiplerimizce takip edilmekte ve karar verilmektedir. Perdeleriniz kumaşına ve kalitesine göre uygun zarar vermeyecek yöntemler ve stor perde yıkama için kullanılacak deterjanlar belirlenir.

Bu deterjanlar perdenizin sağlığı açısından değil sizlerin sağlığı açısından kimyasal kalıntılara sebebiyet verebilir ve sevdiklerinizin sağlığı ile oynayabilmektedir.

Deterjanlar ile yıkanan ürünleriniz tabi ki de onay almış deterjanlardır ve asla perdelerinize zarar vermez. Stor perde yıkama işleminden sonra tamamen temiz ve 1500 metrekare olan kurutma odamızda kurutulmak üzere bekletilir. Burada kurutma alanlarının dar olması perdelerinizin katlanmasına sebep olabilir bu da perdelerinize zarar vermektedir.

Kurutma işlemi de sona erdikten sonra paketlenme işlemi gerçekleşir ve müşterilerimiz ile irtibata geçip perdeleri alındığı gibi daha temiz ve ferah bir şekilde aynı şekilde perdeleriniz monte edilir. Sizlerde stor perde yıkama hizmetimizden yararlanmak için birlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı