Avcılar Koltuk Yıkama

Atlantis 34 halı yıkama olarak kanepe, sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimizde bulunmaktadır. Burada koltuk, kanepe gibi eşyaların taşınması zor olabildiği ve taşınırken zarar görebileceği için yerinde koltuk yıkama işlemi yapmaktayız.

Koltuk ve kanepeler gibi oturulan yerler gün içerisinde üzerimize yapışan kir ve lekeler yüzünden temizlenmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra küçük çocuğunuz yemek yerken veya boya malzemeleriyle kirletmiş olabilir. Her ne kadar ıslak mendil veya ıslak bezle silsek de yüzeydeki kirler derinlere inmektedir. Dışardan baktığımızda temiz bir görüntü görüyor olabilirsiniz ancak koltuğunuzun içerisinde bulunan bakteriler sizlerin bağışıklık sisteminizi yenerek hastalık bulaştırmak için bekliyor olacaktır.

Koltuk yıkama hizmetinden yararlanmaya karar verdiniz ve bu alanda profesyonel ve tecrübeli çalışanlardan oluşan firmalar arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Atlantis 34 olarak koltuk, kanepe ve sandalye gibi eşyalarınızı ücretsiz olarak evinize gelerek yerinde yıkamaktayız. Yerinde yıkama işleminde kişi temizlik aşamalarını gördüğü için daha rahat hisseder.

Evinize gelen tecrübeli ekip arkadaşlarımız yıkanacak olan koltuk ve kanepeleri uygun bir yere taşıyarak yıkama işlemine başlamaktadır. Koltuk yıkama işlemine başlarken öncelikle koltukların içerisinde bulunan mikrop ve toz parçacıkları yüksek emiş gücüne sahip makineler yardımıyla alınır. Sonrasında belirlenen lekelere özel karışımlar uygulanarak fırçalama adımına geçilmektedir.

Fırçalama adımında öncelikle koltuk tipine ve yüzeyine uygun deterjanlar belirlenmelidir. Uygun deterjan belirlendikten sonra makine yardımıyla su ile birlikte deterjan verilir. Koltuğa verilen deterjanlı ve suyun koltuğun derinliklerine işlemesi ve her yere yayılması için fırçalama makinesi ile fırçalanmaktadır. Bu sayede koltuk yıkama işlemi tam anlamıyla yapılmış olur.

Koltuğunuzu fırçaladıktan sonra biriken kirli su yüksek emiş gücüne sahip makineler yardımıyla çekilmektedir. Koltuk ve kanepenizde bulunan kirli su çekildikten sonra tam anlamıyla temizliğin sağlanması için sadece temiz su ile koltuk yıkama işlemi tekrarlanır. Sonrasında koltuk üzerindeki su tekrar çekilerek yıkama işlemi sona ermiş olur.

Koltuk ve kanepelerinizin kuruma süresi kumaşın türüne göre ortalama olarak 3 ile 4 saat arasında kurumaktadır. Koltuk yıkama ve kurulama işlemleri bittikten sonra koltuk ve kanepelerinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı