Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama denilince akla ilk gelen firma olma hedefiyle Atlantis 34 halı yıkama adıyla çıktığımız yolda müşteri memnuniyetine son derece dikkat ediyoruz.

İnsanlar halılarını halı yıkama fabrikalarına verirken içlerinde oluşan acaba güzel yıkanır mı? Halımın rengi solar mı? Makine halıma zarar verir mi? gibi kuşkuları ortadan kaldırmaktayız. Bunu halıları lekelerine ve türlerine göre ayırarak hangi temizleme işlemlerinin uygulanacağını bu alanda profesyonel şekilde çalışan ekip arkadaşlarımızla belirleyerek sağlıyoruz.

Bizi tercih ederek aradığınızda size uygun olan en kısa süre içerisinde halılarınızı teslim alacağımız günü bildiriyoruz. Sizlere verdiğimiz tarih ve saat geldiğinde adresinize kadar gelerek evinizden halınızı teslim alıyoruz. Teslim alınan halılar firmamıza getirilerek tespit aşamasına geçilmektedir.

Firmamıza yıkanmak için getirilen halılarınızı son teknoloji bilgisayar programlı yıkama makineleriyle yıkamaktayız. Halılarınız firmamıza ulaştığında öncelikle üzerindeki lekeler ve kirler, halının büyüklük ölçüleri ve türleri gibi bilgiler alanında tecrübeli kişiler tarafından belirlenerek uygulanacak temizlik aşamaları belirlenir.

Halı yıkama işleminde ilk işlem olan tespit aşaması tamamlandıktan sonra ayrılan halılardaki toz, kırıntı gibi parçacıkların çıkartılması için halılara titreşim uygulayan bir makineden yararlanmaktayız. Bu sayede halıların içerisinde bulunan toz parçacıkları kolayca çıkartılabilmektedir. Halının altından çıkartılan toz parçacıklarını temizlemek için yüksek emiş gücüne sahip vakumla çalışan makineden yararlanıyoruz.

Halıların içerisinde bulunan toz parçacıklarından kurtulduktan sonra halılar ön yıkama aşamasına alınmaktadır. Ön yıkama aşamasında halının kabaca temizliği yapıldıktan sonra ana temizlik aşamasına geçilir. Halı yıkama işleminin tam olarak yapılıp temizlenmesi ana yıkama aşamasında gerçekleşmektedir.

Ana halı yıkama aşamasında yıkandıktan sonra üzerinde bulunan bol sudan kurtulmak için durulama aşamasına geçilir. Durulama aşamasında halıda bulunan su yüzeysel olarak alınmaktadır. Sıkma işlemi ile birlikte halılar kurutma aşamasına hazır hale gelmektedir.

Halılarınızı kurutma işlemi firmamızda açık ve kapalı olarak bulunan alanlarda yapılmaktadır. Açık havada kurutulan halılar güneş ışığı ve rüzgar yardımıyla kurutulurken, kapalı alanda kurutulan halılarınız sıcak hava yardımıyla kurutulmaktadır.

Halı yıkama sonrasında kurutma aşaması bittikten sonra alanında tecrübeli kişilerce son kontrolleri yapılarak sizlere uygun hale getirilmektedir. Paketlenen halılar sizlerle görüşülerek bir tarih ve saat belirlenir ve kapınıza kadar getirilerek teslim edilir.

Teslim edilen halılarınızda herhangi bir iz, leke, yapışkan bulunmaz. Kullandığımız makineler sayesinde halı yıkama işlemi sonunda herhangi bir renk solması veya desen bozulma sorunları oluşmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı