Arnavutköy Yorgan ve Battaniye Yıkama

Arnavutköy yorgan ve battaniye yıkama hizmetinde kalitemiz ile öne çıkmaktayız. Evlerimizde kullandığımız ve her gün temas ettiğimiz yorgan ve battaniyelerimiz üzerinde birçok kir, toz, bakteri, ölü deri ve mikrop içermektedir. Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullandığımız bu eşyalar dezenfekte edilmediği sürece hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.

Hijyenik ve sağlıklı bir yaşam ortamı için yorgan ve battaniyeler yılda iki kez yıkanmalıdır. Evde yapılan yorgan ve battaniye yıkama işleminde kimi zaman bakteriler tam anlamıyla temizlenmez kimi zaman ise yıkama sonrasında nemden dolayı kötü koku ve çürüme meydana gelebilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamızda yorgan ve battaniye yıkama işlemi büyük sanayi tipi çamaşır makinalarında yapılmaktadır. Kullandığımız temizlik ürünleri organik ve kalitelidir. Yorgan dokusuna ve sağlığa asla zarar vermez. Aynı zamanda içerisinde alerjik madde de içermez. Eşyalarınız ekiplerimizin yardımıyla derinlemesine yıkayıp durulanır. Ardından büyük bir özen ile kurutulur. Yorgan ve battaniyelerinizin içerisinde en ufak bir nem dahi kalmadan tamamen kuruması sağlanır. Bu sayede eşyanızda kötü koku ve çürüme söz konusu olmaz.

Derinlemesine kuruyan eşyalarınız paketlenerek teslimata çıkar. Arnavutköy’ün her yerine en az 3 gün içerisinde teslim edilir. Yorgan ve battaniye yıkama işlemleri fabrikamızda özenle yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı