Arnavutköy Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmetimiz tüm hızımızla Arnavutköy’de sürüyor. Mevsim fark etmeksizin her zaman kaliteli temizlik hizmeti sunan firmamız uygun fiyatları ile stor perde yıkama alanında da etkindir.

Perdeleriniz ekip arkadaşlarımız tarafından evinizden alınmaktadır. İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Arnavutköy’e de servis hizmetlerimiz ücretsizdir.

Fabrikamıza gelen perdeler stor perde yıkama işlemi öncesinde leke tespiti yapılır. Ayrıca etiketlenerek başkasının eşyası ile karışma sorunu ortadan kalkar. Stor perdenizin kumaş cinsi belirlenir. Yıkama öncesi stor perdeniz üzerinde bulunan toz ve kirler vakum makinası ile arındırılır. Stor perde yıkama esnasında perde cinsine uygun ürünler ve işlemler yapılır. Bu sayede perdeleriniz yıpranmadan ilk günkü gibi tertemiz kalır. Ardından yumuşak fırçalara sahip özel makinalarımızda yıkanır. Ardından durulama işlemi yapılara kirli su ve deterjandan arındırılır. Stor perdeler çok hassas ve ütülenemez kumaşa sahip oldukları için sıkma işlemi yapılmaz. Özel mekanizmalara yerleştirilerek doğal yolla kurumaya bırakılır. Temizlenen ve kuruyan perdeleriniz son kez kalite kontrolden geçerek paketlenir.

Ekiplerimiz paketlenen stor perdeleri Arnavutköy’ün her noktasına ücretsiz olarak teslim eder ve montajını yapar. Derinlemesine temizlenen ürününüz en geç 3 gün içerisinde teslim edilir. Stor perde yıkama hizmetimizi sizlerde denemek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı