Arnavutköy Koltuk Yıkama

Arnavutköy semtinde Atlantis 34 halı yıkama olarak koltuk yıkama hizmetimizi 2006 yılından beri hizmet vermekteyiz. Ekibimiz profesyonel bir ekiptir ve tam otomatik makineler kullanmaktadır.

Arnavutköy koltuk yıkama hizmeti veren diğer firmalara nazaran kullandığımız kimyasallar ve ekipmanlarla her zaman hep bir adım daha önde olmuşuzdur. Arnavutköy’de koltuk yıkama hizmeti vermekte olan birçok firma vardır fakat bizim diğer firmalardan farkımız var. Hizmet verdiğimiz yüzlerce müşterimiz bizim en büyük destekçimiz ve referansımızdır. İstanbul ‘un en güzel semtlerinden biri olan Arnavutköy ilçesinde yıllardır Atlantis 34 halı yıkama adıyla koltuk yıkama ve temizleme hizmeti veren firmayız. Arnavutköy halkına layık bir hizmet vermekten gurur ve onur duymaktayız. Koltuk yıkama uzman ellere yani bizim firmamıza teslim edilmesi gereken bir iştir.

Elle koltuk silme bildiğiniz gibi hem zahmetli hem de sağlıksızdır. Koltuk yıkama ekibimiz profesyonel makineler aracılığıyla silme işlemi bittikten sonra vakumlama işlemi yaparak kire yapışmış kimyasalları makinemize çeker ve bu sayede koltuğun bütün kirlerini çekmiş ve koltukların daha kısa sürede kurumasını sağlamış oluruz ayrıca koltuklarınızın yapısı ve rengine göre yıkama şampuanları ve deterjanlar kullanırız.

Firmamızın en büyük referansı tabi ki de Arnavutköy’de koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz yüzlerce müşterilerimizdir. Atlantis 34 halı yıkama olarak profesyonel ekibe sahibiz ve firmamız son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. Koltuk yıkama işlemi ciddiye alınması gereken bir konudur çünkü evlerimizde ya da iş yerlerimizde en sık kullandığımız şeylerden biridir dolayısıyla bazen üzerinde yattığımız ya da çocuklarımız üzerinde televizyon izlerken bir şeyler yer işte bu yüzden koltukların hijyenik olması çokça önemli bir ayrıntıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı