Arnavutköy Halı Yıkama

Halılar sahip oldukları desen şekli ve iplik yapısı ile evlerimizi süsleyen eşyalardan birisidir. Hal böyle olunca kirli görünmesi de huzursuzluk yaratmaktadır. Atlantis 34 halı yıkama fabrikamız Arnavutköy semtinde ki müşterilerini de unutmayarak ücretsiz servis imkanıyla tüm hizmetlerini Arnavutköy semtine de ulaştırmaktadır.

Halılar evimizde rahat ve sıcak bir zemin yaratmak amacıyla kullanılan ve yere serilen eşyalardır. Kimi insanlar yumuşak yapıya sahip halıları tercih ederken kimileri daha sert yapıya sahip halıları tercih etmektedir. Durum böyle olunca her halı türüne uygun bilgisayar programlı teknolojik halı yıkama makineleri ortaya çıkmaktadır. Bu makineler halı türüne uygun olarak yıkama işlemini gerçekleştirirken halıya herhangi bir zarar vermemeyi amaçlamaktadır.

Halı yıkama aşamaları konusunda sizleri şu şekilde bilgilendirebiliriz:

  1. Bizimle iletişime geçerek en kısa ve uygun gün ve saat belirlendikten sonra adresinizi söylersiniz.
  2. Ekip arkadaşlarımız zamanı gelince ücretsiz servis aracımızla kapınıza gelerek halınızı teslim alır ve fabrikamıza getirir.
  3. Fabrikamıza getirilen halılar türüne göre ayrıldıktan sonra halının derinliklerindeki kirlerin çıkartılması için titreşim uygulayan makinemize alınır. Burada kirler çıkartıldıktan sonra yüksek emiş güçlü makinemizle kirler toplanmaktadır.
  4. Halı içerisinde bulunan kirler çıkartıldıktan sonra ön halı yıkama aşamasına geçilerek yüzeysel temizlik yapılır.
  5. Ön halı yıkama aşaması tamamlandıktan sonra ana halı yıkama aşamasına geçilir ve halının derinlemesine temizliği yapılır.
  6. Yıkama işlemlerinin sonuna gelindiğinde üzerinde bulunan fazla suyun atılması için durulama makinesine alınır.
  7. Son olarak sahip olduğumuz 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanlarımızda sıra beklemeden kurutmaya alınır.
  8. Kurutma işlemi sona erdikten sonra son kontrolleri yapılarak halı paketlenir.
  9. Sizlerle iletişime geçilerek halınızı teslim etmek için uygun zaman seçilir ve ücretsiz servis aracımız ile ekip arkadaşlarımız halınızı kapınıza kadar getirir.

Atlantis 34 halı yıkama olarak sizlerin aldığınız hizmetten memnuniyetiniz ve görüşleriniz bizler için oldukça önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı